ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
برای دانلود اصل مقاله طراحی ورودی های شهری کلیک کنید!
این فایل شامل فاکتورهای طراحی ورودی ها ی شهری و همچنین آشنایی با انواع آنهاست .
امیدوارم براتون مفید باشه

.pdf   design of urban entrances.pdf (اندازه: 144.11 KB / تعداد دفعات دریافت: 191)

آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
2
RE: برای دانلود اصل مقاله طراحی ورودی های شهری کلیک کنید!
سلام
خیلی خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: Elham.A ، atelieahjam
3
خواهش میکنم!
دوستان اگه مقاله ی خاصی مد نظرتون هست اعلام کنید، اگر در آرشیو داشته باشم برای دانلود قرار میدم و خوشحال میشم سهمی درارتقای دانش شهرسازی دوستانم داشته باشم . اگر هم نبود به کمک هم پیدا میکنیم!:blush:

سپاس شده توسط: parasto_gh
4
(1390-8-15، 04:24 عصر)Elii نوشته است:  این فایل شامل فاکتورهای طراحی ورودی ها ی شهری و همچنین آشنایی با انواع آنهاست .
امیدوارم براتون مفید باشه

salam
mamnoon , ama nemidoonam chera dl nemishe ......
man khaili b in maghale ehtiaj dashtam ......:sleepy:
آخرین ارسال های من :

خداوندا،تقدیرم را زیبا بنویس.کمکم کن آنچه تو زود می خواهی من دیرنخواهم و آنچه تو دیر می خواهی من زود نخواهم.(
    دکترشریعتی)
    5
    salam
    mamnoon , ama nemidoonam chera dl nemishe ......
    man khaili b in maghale ehtiaj dashtam ......:sleepy:
    [/quote]
    برای دانلود کردن این فایل شما باید عضو vipشوید تا دسترسی شما به مطالب مهم آزاد گردد. در گوشه راست و پایین صفحه مثلث سبز رنگی وجود دارد که برای عضئ شدن قرار داده شده. سوالی بود در خدمتم
    آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
    خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

سپاس شده توسط: alireza
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      دانلود شاهکار پاتسی هیلی (شهرشناس معاصر)--برنامه ریزی همکارانه Elham.A 3,628 1392-10-19، 03:09 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      The Poverty and Housing Scaleدانلود مقاله: lofra 1,957 1391-2-30، 02:54 عصر
    آخرین ارسال: lofra
      SHANGHAI حتما دانلود کنید Sadeghpour 1,424 1390-11-20، 04:09 عصر
    آخرین ارسال: Sadeghpour
      ABU DHABI حتما دانلود کنید Sadeghpour 1,428 1390-11-20، 03:59 عصر
    آخرین ارسال: Sadeghpour
      دانلود مقاله :پارک های شهری در گذشته و آینده "Urban Parks of the Past and Future lofra 2,576 1390-10-2، 05:59 عصر
    آخرین ارسال: parasto_gh
      مقاله انگلیسی توانمند سازی parasto_gh 2,828 1390-8-30، 11:18 صبح
    آخرین ارسال: parasto_gh
    Star دانلود یک مقاله در خصوص برنامه ریزی فضایی Elham.A 4,271 1390-8-16، 03:59 عصر
    آخرین ارسال: Elham.A
      دانلود مقاله ی ریشه های منطقه بندی Elham.A 1,437 1390-8-16، 03:40 عصر
    Video دانلود مقاله ی زیبا و باارزش پتسی هیلی در خصوص برنامه ریزی شهری Elham.A 2,335 1390-8-16، 01:14 عصر
    Rainbow دانلود مقاله با ارزش کاربرد و اهمیت برنامه ریزی شهری Elham.A 1,974 1390-8-16، 01:02 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مدارک لازم جهت تغییرات شرکت ها و ثبت صورتجلسات شرکت دیروز sabtnik sabtnik گفتگوی آزاد
      جلوگیری از اسپم طراحی سایت در گوگل دیروز limootorsh limootorsh سایر نرم افزارها
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 دیروز alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
      100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
      درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل