امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود شاهکار پاتسی هیلی (شهرشناس معاصر)--برنامه ریزی همکارانه
اصل مقاله کامل پتسی هیلی که باب جدیدی در برنامه ریزی ایجاد کرده.

این مقاله که در چند سال اخیر تقدیر شده و موفق به کسب جوایز متعدد گشته است برای اولین بار است در یک سایت فارسی برای دانلود قرار داده میشود.
امیدوارم سودمند واقع بشه!

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   1609.pdf (اندازه: 92.87 KB / تعداد دفعات دریافت: 436)
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، darya 2010 ، saeed nasiri majd ، ahmad lotfi ، khansa ، atelieahjam
من الان عضو ویژه یه ساعته شدم که فقط این مقاله رو بگیرم...اول که مقاله رو بهم نمیده با اینکه تاییدیه پرداخت دارم معلوم هم نیست مشکلش چیه...دوم اینکه ننوشتید مقاله فارسیه یا انگلیسی، یه مقاله دیگه امتحانی گرفتم همون اصل انگلیسیشو گذاشتید....انگلیسیش که با اولین سرچ پیدا میشه، یعنی واسه یه لینک دم دستی انقد پول می گیرید؟....اسم سایتو نذارید ایران شهرساز، همه شهرسازا اینقد پولکی نیستن!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۰-۱۹، ۰۳:۰۳ عصر)سیده فاطمه قرشی نوشته است: من الان عضو ویژه یه ساعته شدم که فقط این مقاله رو بگیرم...اول که مقاله رو بهم نمیده با اینکه تاییدیه پرداخت دارم معلوم هم نیست مشکلش چیه...دوم اینکه ننوشتید مقاله فارسیه یا انگلیسی، یه مقاله دیگه امتحانی گرفتم همون اصل انگلیسیشو گذاشتید....انگلیسیش که با اولین سرچ پیدا میشه، یعنی واسه یه لینک دم دستی انقد پول می گیرید؟....اسم سایتو نذارید ایران شهرساز، همه شهرسازا اینقد پولکی نیستن!
    سلام نوشته شده اصل مقاله و معنی اون اینه که انگلیسی می باشد و شما که میتونید براحتی بدست بیارید چرا عضو ویژه شدید؟
    روی مقاله کلیک راست کنید و سیو کنید چون پی دی اف است با کلیک روش براتون باز نشده
    رعایت ادب و احترام را در نوشته تان رعایت کنید مقاله را اعضا میگذارند و برای پول این کار انجام نمیشه بیش از سه هزار فایل در vip هست و فقط این فایل نیست
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      SHANGHAI حتما دانلود کنید Sadeghpour 0 1,712 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۰۴:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: Sadeghpour
      ABU DHABI حتما دانلود کنید Sadeghpour 0 1,735 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۰۳:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: Sadeghpour
      برای دانلود اصل مقاله طراحی ورودی های شهری کلیک کنید! Elham.A 4 5,552 ۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۲:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: kasrak
      دانلود مقاله :پارک های شهری در گذشته و آینده "Urban Parks of the Past and Future lofra 1 3,029 ۱۳۹۰-۱۰-۲، ۰۵:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: parasto_gh
    Star دانلود یک مقاله در خصوص برنامه ریزی فضایی Elham.A 0 4,712 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۳:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: Elham.A
      دانلود مقاله ی ریشه های منطقه بندی Elham.A 0 1,739 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۳:۴۰ عصر
    Video دانلود مقاله ی زیبا و باارزش پتسی هیلی در خصوص برنامه ریزی شهری Elham.A 0 2,725 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۱۴ عصر
    Rainbow دانلود مقاله با ارزش کاربرد و اهمیت برنامه ریزی شهری Elham.A 0 2,369 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۱:۰۲ عصر
      یک دانلود بی نظیر: "اولین گام در برنامه ریزی شهری راهبردی" Elham.A 0 1,713 ۱۳۹۰-۸-۱۵، ۱۱:۰۲ عصر
      دانلود مقاله ای در خصوص بحث روز شهرسازی : برنامه ریزی شهری و توسعه پایدار Elham.A 0 4,979 ۱۳۹۰-۸-۱۵، ۱۰:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان