امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::اطلاعیه بسیار مهم ::انتقال با موفقیت انجام شد حالا در مورد سرعت سایت نظر بدید
سلام به همه کاربران

امشب انتقال سایت برای اینکه سرعت سایت بالاتر رود انجام خواهد شد و ساعتی سایت بسته خواهد بود فعلا ساعت دقیق را نمیدونم و از همه کاربرانی که قصد بازدید و استفاده از سایت را دارند عذرخواهی میکنم.

با سپاس

ساعت دقیق را تا دقایقی دیگر اعلام میکنم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط sharmin ، mahzad ، elham90 ، Sadeghpour ، 0RKIDEH
احتمالا از ساعت 10 امشب انتقال انجام خواهد شد البته بصورت دقیق ساعتش مشخص نشده است و حدود 1 ساعت طول خواهد کشید.

بازم عذرخواهی ما را بپذیرید.

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH
سایت منتقل شده و تا یک ماه به صورت آزمایشی بر روی این سرور است که اگه خوب بود تمدید کنم امیدوارم سرعت بهبود یابد منتظر نظرات شما هستیم.

به نظر خودم سرعت بهتر شده نظر شما چیه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، mahzad ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، ایلیا ، shahryar
با تشکر از شما وا.. من واسم ک فرقی نکرده قبلشم خوب بود الانم خوبه
ممنون..
دوستانی ک از سرعت پایین تراینترنت استفاده میکننن نظرشونو بگن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۸-۱۸، ۰۹:۲۴ صبح)elham90 نوشته است: با تشکر از شما وا.. من واسم ک فرقی نکرده قبلشم خوب بود الانم خوبه
ممنون..
دوستانی ک از سرعت پایین تراینترنت استفاده میکننن نظرشونو بگن

سلام ....برا منم همچنین .........................

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
من همیشه از diag up استفاده میکنم و سرعتم هم خوبه.البته سرعت خوب به سیستمی که تو خونه داریم هم ربط داره.در هر صورت ممنونم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام
خیلی متشکر
به نظر منم خیلی بهتر شده حق با شماست
من هم در محل کار هم منزل از اینترنت پرسرعت استفاده میکنم هر دو سیستمم هم خوبن ولی کمی در سرعت گاهی کند بود(که وقت زیادی ازم میگرفت) که الان به نظرم خیلی خوب شده
متشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام
با تشكر
برا منم زياد تغييري نكرده.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
مهندس ممنون از زحمات ارزشمندتون
سرعت سایت نسبت به قبل خوب شده
ولی سرعت دانلود (به نظر من) تغییری نکرده
حدودا 3\1 سرعت استاندارد منه
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
سلام فکر کنم سرعت کمی بهتر شده

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,825 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,263 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,130 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,144 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان