امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان یک فایل کامل REVIT
:blush:
دوستان این فایل فقط با رویت باز می شود

قیمت: 3,400تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، hamed2400 ، پریسیما ، ParSay ، atelieahjam
سلام

ممنون مهندس میشه قبل از دانلود برای دوستان یه کم در مورد این فایل بیشتر توضیح دهید تا قبل از دانلود بهتر بتونند تصمیم بگیرند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام
چشم مهندس جان
دوستان فکر می کنم همه تون با نرم افزار رویت آشنا باشید یه نرم افزاری که جدیدا مورد توجه مهندسین معمارو مهندسین عمران قرار گرفته و امکانات زیادی برای هر دو گروه دارد.چگونگی کار با این نرم افزار جای بحث زیادی دارد،این فایل یک فایل کار شده با این نرم افزار هست به همراه رندر نمای خارجی .
رویت هم جزییات می دهد حتی سنگ قرنیز و ... ،هم رندر های تقریبا مناسب اما نه به کیفیت مکس،برش های عمودی و افقی(پلان ها)و...
و امکانات دیگر
این فایل می تونه به عنوان فایل مرجع برای کسانی که تازه می خوان شروع کنن باشه.
موفق باشید:)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam
(۱۳۹۰-۸-۱۹، ۱۰:۴۸ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: سلام
چشم مهندس جان
دوستان فکر می کنم همه تون با نرم افزار رویت آشنا باشید یه نرم افزاری که جدیدا مورد توجه مهندسین معمارو مهندسین عمران قرار گرفته و امکانات زیادی برای هر دو گروه دارد.چگونگی کار با این نرم افزار جای بحث زیادی دارد،این فایل یک فایل کار شده با این نرم افزار هست به همراه رندر نمای خارجی .
رویت هم جزییات می دهد حتی سنگ قرنیز و ... ،هم رندر های تقریبا مناسب اما نه به کیفیت مکس،برش های عمودی و افقی(پلان ها)و...
و امکانات دیگر
این فایل می تونه به عنوان فایل مرجع برای کسانی که تازه می خوان شروع کنن باشه.
موفق باشید:)
سلام مهندس
نه فقط به خاطر فایلتون، بلکه به خاطر اینکه سعی کردید مطلبی جدید غیر از اونچیزی که فعلا در بین سایر دوستان رایج هست رو ارائه بدید کمال تشکر را دارم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,473 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,165 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: maz.
  اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,287 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
آخرین ارسال: atings
  فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 5 2,425 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۴:۵۴ صبح
  فروش ویژه مطالعات کامل در مورد فرهنگسرا فایل word پورشاهی 0 1,078 ۱۳۹۴-۴-۱۸، ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: پورشاهی
  غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس yaser seraj 12 13,756 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  GIS درخواست فایل جی آی اس شهر اصفهان و حومه azadeh_1090 2 2,591 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۰۴:۴۶ عصر
آخرین ارسال: azadeh_1090
  غیر رایگان دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip) nazanin.gh 18 18,104 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۱۲:۳۹ صبح
  غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 1و 3 اصفهان ،نقشه کد منطقه1 اصفهان فایل pdf محله صائب galiver2007 0 2,121 ۱۳۹۱-۱۰-۱۲، ۰۳:۴۰ عصر
آخرین ارسال: galiver2007
  غیر رایگان [split] نقشه کد منطقه یک تهران MHAKBARI 3 6,862 ۱۳۹۱-۹-۲۲، ۰۳:۳۳ صبح
آخرین ارسال: leia0ebra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان