امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگوی امشب 21 آبان
Tongue 
منظور از رشته های شناور یا ستاره دار چیه؟
چرا فقط بعضی از رشته ها ستاره دارند و بعضی دیگه نیستند؟
چرا مثلا برای شهرسازی هر دو گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ستاره دارن اما مثلا برای معماری یا عمران اینطوری نیست؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
با سلام
من دنبال مقاله و عکس در مورد تاثیر کلانشهر ها در آلودگی محیط زیستشان می گردم (یا به قولی بزرگ بودن اندازه شهر روی زیست محیطشون و فرسایش هایی که موجب آن می شوند)
با تشکر از اعضای سایت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
شدیدا نیاز به فایل یک نمونه از ارزیابی اجتماعی پارک (بوستان) {مال هر جا باشه فرق نمی کنه} دارم.
االبته تو سایت سیویلیکا یک نمونه ش هست ولی من عضو نیستم :(
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
نه که اوندفعه جواب دادن!!

واقعا مرسی از همکاریتون
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۷، ۰۵:۲۱ عصر)ATUSA نوشته است: نه که اوندفعه جواب دادن!!

واقعا مرسی از همکاریتون
کاش شما طرف صحبتتون رو مشخص می کردید تا ما هم بدونیم چیکاره ایم!

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۰۳:۵۸ عصر)ایلیا نوشته است: منظور از رشته های شناور یا ستاره دار چیه؟
چرا مثلا برای شهرسازی هر دو گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ستاره دارن اما مثلا برای معماری یا عمران اینطوری نیست؟

همه می تونن علاوه بر رشته ای که ثبت نام می کنن رشته های شناور رو هم امتحان بدن معیار شناور کردنشو نمی دونم شاید رشته های میان رشته ای رو شناور کردن. :exclamation:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۲:۱۷ صبح)fatyjo0on نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۲۱، ۰۳:۵۸ عصر)ایلیا نوشته است: منظور از رشته های شناور یا ستاره دار چیه؟

همه می تونن علاوه بر رشته ای که ثبت نام می کنن رشته های شناور رو هم امتحان بدن معیار شناور کردنشو نمی دونم شاید رشته های میان رشته ای رو شناور کردن. :exclamation:
علامت سوال بزرگتر من هم سر همون قسمته که چرا عمران نه؟ چرا در حق ما شهرساز ها اینقدر ......:-/

پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۱:۴۴ صبح)ایلیا نوشته است:

علامت سوال بزرگتر من هم سر همون قسمته که چرا عمران نه؟ چرا در حق ما شهرساز ها اینقدر ......:-/

واقعا حق داری ولی خب کسی اگه واقعا بخواد دوتا رشته رو امتحان بده و سیاهی لشکرم نباشه کم پیدا میشه.به نظر من که نمیشه .مگر اینکه تمرکز رو یه رشته باشه.ولی غیر از شناور بودن حتی اگه کسی فقط تک رشته هم امتحان بده و از رشته های مهندسی غیر مرتبط باشه ریاضی و آمارش که واقعا براش هلوئه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

آخه رشته عمران تخصصی تره. به نظرم بعید میاد کسی که سازه و بتن و فولاد و ... زیر نظر استاد تعلم ندیده باشه بتونه تو این رشته موفق باشه:exclamation: کمر آدم زیر بار بتن آرمه و فولاد خم میشه:D

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۶:۰۰ صبح)fatyjo0on نوشته است:

آخه رشته عمران تخصصی تره. به نظرم بعید میاد کسی که سازه و بتن و فولاد و ... زیر نظر استاد تعلم ندیده باشه بتونه تو این رشته موفق باشه:exclamation: کمر آدم زیر بار بتن آرمه و فولاد خم میشه:D
اتفاقا جدیدا برای اینکه کمر آدما زیر این بارا خم نشه می رن بدنسازی!:D( شوخی بید)
اما واقعیتش اینه که خب مگه برنامه ریزی شهری غیر تخصصیه؟!
مگه همین آدما که همین جوری اومده بودن وضعیت شهرهای مارو به همین روز در نیاوردن؟؟؟
اگه اونا این کارو نکردن پس این دسته گل ها ! کار کیه؟!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مساااااااااااااااابقه دوم ایرانشهرساز 1393(امشب بدووووو شروع شد) URBAN 98 149 18,531 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۱:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود alireza 1 1,433 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اتاق گفتگوی مباحث عمومی ایران ala sh 7 3,612 ۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: ala sh
  هر روز یک سوال:21:شهر شام غازانی مشهور به شنبه غازان چگونه از بین می رود؟ meysam rezaei 3 1,833 ۱۳۹۰-۹-۲۵، ۰۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: meysam rezaei
  صحبت اولیه و اجرای گفتگوی آنلاین از امشب{10 آبان 1390} alireza 26 10,607 ۱۳۹۰-۸-۲۰، ۰۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  گفتگوی آنلاین و طرح سوال از شما و جواب در ساعت 9-11 هرشب{امشب 11 آبان} همراه با جایزه alireza 31 13,693 ۱۳۹۰-۸-۲۰، ۱۲:۲۳ صبح
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان