امتیاز موضوع:
  • 50 رأی - میانگین امتیازات: 2.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google SketchUp نرم افزاری ناشناخته!!!
با سلام خدمت تمامی دوستان معمار و شهرساز
قصد ندارم موضوع جدیدیی رو عنوان کنم امام یه مطلب خیلی عجیبی که از خیلی از بچه های معماری و شهرسازی شنیدم این بود که با نرم افزار Google SketchUp آشنایی نداشتند و یا اینکه اسم اون رو اصلا نشنیده بودند!!!
نمی دونم حالا من اشتباه می کنم یا واقعا اینطوریه ولی فکر می کنم این نرم افزار از cad و max در حین دوران دانشجویی پرکاربردتره!
تاحالا نرم افزار paint!!! کار کردین!؟!؟؟! خب این هم تقریبا میشه paint 3بعدی! به همین راحتی
تازه مثل مکس خیلی امکانات داره، حتی توانایی تبدیل به طراحی دست!
حالا من برای دانلود می ذارمش تا ببینیم خدا چی می خواد:D
7قسمت رو باید دانلود کنید جمعش هم 54.4mb

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   setup.part1.rar (اندازه: 9.54 MB / تعداد دفعات دریافت: 28)
.rar   setup.part2.rar (اندازه: 9.54 MB / تعداد دفعات دریافت: 25)
.rar   setup.part3.rar (اندازه: 9.54 MB / تعداد دفعات دریافت: 26)
.rar   setup.part4.rar (اندازه: 9.54 MB / تعداد دفعات دریافت: 33)
.rar   setup.part5.rar (اندازه: 9.54 MB / تعداد دفعات دریافت: 29)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، mahjoub86 ، elahe21 ، elham90
این هم دوتای آخر!
این توضیح رو هم اضافه می کنم چیزی که باعث تمایز این نرم افزار با سایر نرم افزار های مشابه می شه کارکردن بسیار ساده اونه به طوری که تقریبا نیاز به هیچ آموزشی نداره
ببخشید اینطوری نباید صحبت کنم اما اگه نگم تو دلم می مونه!
اونایی که می خوان کارهای کلاسیشون به صورت اتود یا طراحی دست بدن اساسی بدردشون می خوره، پیشنهاد می کنم که از دستش ندین!

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   setup.part6.rar (اندازه: 6.45 MB / تعداد دفعات دریافت: 19)
.rar   Google SketchUp Pro 7.0.10247.rar (اندازه: 311.64 KB / تعداد دفعات دریافت: 35)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، elahe21

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری mtr6510 0 1,137 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  درخواست رایگان نرم افزار مشابه تدکار یا تکسا فرشته رجبی 0 643 ۱۳۹۵-۴-۳۱، ۰۹:۱۳ عصر
آخرین ارسال: فرشته رجبی
  دانلود نرم افزار استثنایی برای دانشجوهایی که با لب تاپ کار می کنند sibel 9 6,907 ۱۳۹۵-۲-۳۰، ۱۱:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  توضیحاتی درباره ۳ نرم افزار جدید طراحی شهری تلگرام1 0 822 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۷:۱۷ عصر
آخرین ارسال: تلگرام1
  نرم افزارSketch up pro7 faezeh1372 4 2,538 ۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۳:۳۳ عصر
  WebsiteToPDF نرم افزار بافرمت apk faezeh1372 0 1,231 ۱۳۹۳-۱۲-۲۰، ۰۵:۲۲ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  دانلود نرم افزار Expert Choice 2000+ به همراه سریال نرم‌افزار alireza 1 6,066 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۷:۵۸ عصر
Smile دانلود نرم افزار محاسبات مخلوط بتن Concrete Mix Designer kamran-m 0 1,858 ۱۳۹۳-۲-۲۰، ۰۹:۲۱ عصر
آخرین ارسال: kamran-m
  فایل pfd را باز کنید...از دست acrobar reader راحت شوید و این نرم افزار را دانلود کنید alireza 0 1,609 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۱۰:۳۰ عصر
  نرم افزار Super Decisions برای تحلیل AHP و ANP erfki 0 4,367 ۱۳۹۲-۱۲-۱۱، ۱۲:۵۱ عصر
آخرین ارسال: erfki

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان