امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اییییین همه جزوهههه؟؟؟ پس من کدوماشو بخونم؟!؟!
اییییین همه جزوهههه؟؟؟ پس من کدوماشو بخونم؟!؟!:@:huh:
می رم سراغ کتابخونم
یه نگاه بهش میندازم... (ببین چه خبره!!:D)
حدود100 تا کتاب مرجع
جزوات دانشگاه
خلاصه های خودم
خلاصه های بقیه
.
.
.
تازه می رسیم به سردرد ماجرا؛ جزوات کنکور موسسات!!!
شما اگه جای من بودید چی کار می کردید؟
فقط کتابارو می خوندید
فقط جزوات موسساتو می خوندید
کتاب ها با جزوات فقط 1 موسسه رو می خوندید
همه رو باهم می خوندید!!:D
کلا فقط جزوه می خوندید؟!؟!؟!
من چی کنم؟؟؟:huh:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، haydariyan
:D چشاتون رو ببندین و شانسی انتخاب کنید :D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۷، ۰۶:۱۱ صبح)fatyjo0on نوشته است: :D چشاتون رو ببندین و شانسی انتخاب کنید :D
اتفاقا تا الان همین کارو می کردم!
اما گفتم شاید بشه جور دیگه ای هم انتخاب کرد
ده بیست سی چهل ...
ده بیست سه پونزده هزار و شصت و شونزده ....
دستمال آبی بردار پر از ....
و ...:angel:

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، JAVAD4050
به نظر من مبحث به مبحث بخونید مثلا برای یک مبحث هر چی ازش دارید بخونید بعد برید سراغ مبحث بعد
خوندن کتاب برای پاسخ به سوالات مفهومی خوبه و جزوات موسسات و خلاصه ها برای نکات
ولی حواستون باشه روی چیزی زیاد ایست نکنید تا مشکل کمبود وقت هم بهش اضافه بشه
وقتی یک مطلبی رو خوب متوجه شدید بقیه مطالب از منابع دیگر رو فقط با این دید بخونید که نکاتی که در اولی یا قبلیها نبوده رو دربیارید نه اینکه هرکدوم رو اینقدر وقت بذارید که......
معمولا جزوه موسسات برای هر درس مال یک استاد یا موسسه خوبه مثلا مباحث یه جا بهتره و سیر اندیشه های جای دیگه
اینطوری بخونید بهتره
بعد دراخر اگه فرصت داشتید مال بقیه رو هم نگاه بندازید
(ضمنا من اگه جای شما بودم فعلا زیاد به خلاصه های دیگران اکتفا نمیکردم چون هرکس یک دیدی داره و ممکنه نکته ای از چشم دیگری افتاده باشه. خلاصه های دوستانتون رو بذارید برای روزهای آخر که اگه خودتون نرسیدید بخونید اونا رو بخونید. اما خلاصه های آموزشگاهها خوبه چون با تایید اساتیده)
این نظرات من بود امیدوارم موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، mahan
سلام
ببینید خودتون با گرفتن انواع و اقسام جزوه ها اذیت نکنید.من میگم هیچکدومش لازم نیست بخونید.راستش من نه جزوه ای خوندم نه خلاصه مباحثی.نتیجه هم گرفتم.بشینید کتاب ها و منابع اصلی رو درست بخونید کفایت می کنه.
آخرین ارسال های من :

سجاد ايزدي-كارشناس ارشد برنامه ریزی شهری (دانشگاه شهید بهشتی)
ايميل:Izadi.Sajjad1367@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، alireza ، JAVAD4050 ، mahan
(۱۳۹۰-۸-۲۷، ۱۱:۲۰ صبح)orkideh_04 نوشته است: به نظر من مبحث به مبحث بخونید مثلا برای یک مبحث هر چی ازش دارید بخونید بعد برید سراغ مبحث بعد
وقتی یک مطلبی رو خوب متوجه شدید بقیه مطالب از منابع دیگر رو فقط با این دید بخونید که نکاتی که در اولی یا قبلیها نبوده رو دربیارید نه اینکه هرکدوم رو اینقدر وقت بذارید که......
معمولا جزوه موسسات برای هر درس مال یک استاد یا موسسه خوبه مثلا مباحث یه جا بهتره و سیر اندیشه های جای دیگه
اینطوری بخونید بهتره
(ضمنا من اگه جای شما بودم فعلا زیاد به خلاصه های دیگران اکتفا نمیکردم چون هرکس یک دیدی داره و ممکنه نکته ای از چشم دیگری افتاده باشه. خلاصه های دوستانتون رو بذارید برای روزهای آخر که اگه خودتون نرسیدید بخونید اونا رو بخونید. اما خلاصه های آموزشگاهها خوبه چون با تایید اساتیده)
چه جالب! دقیقا من همیشه وقت کم میارم!!:D
یه سوالی داشتم از شما: به نظر شما خلاصه برداری کار مفیدیه یا اینکه به خلاصه موسسات اکتفا کنم، با توجه به اینکه به دلیل مشکلات گفته شده در گذشته! فرصت زیادی ندارم؟
یک سوال دیگری هم داشتم که اگه جواب بدید واقعا محبت کردید:
همین که فرمودید هر موسسه در بعضی از مباحث قوی کار کرده، آیا می تونید این ها رو بیان بفرمایید؟
اگه اینجا امکانش نیست میلی بزنید، اگر هم هست که خب همه شرمندتون میشن
مشتاقانه منتظر پاسخ شما هستم
(۱۳۹۰-۸-۲۷، ۱۲:۰۵ عصر)Sajjad Izadi نوشته است: سلام
ببینید خودتون با گرفتن انواع و اقسام جزوه ها اذیت نکنید.من میگم هیچکدومش لازم نیست بخونید.راستش من نه جزوه ای خوندم نه خلاصه مباحثی.نتیجه هم گرفتم.بشینید کتاب ها و منابع اصلی رو درست بخونید کفایت می کنه.
ممنون از جوابتون
واقعیتش همونطور که برای مهندس orkideh_04 توضیح دادم ، جزوات همه قاطی شدن، همه چیز به نحو بسیار وحشتناک و خنده داری به هم ریخته، هروقت هم میرم سراغشون، راهمو کج می کنم و از اون یکی طرف خارج می شم!:D

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۸-۲۷، ۰۹:۳۶ عصر)ایلیا نوشته است: [quote='orkideh_04' pid='10340' dateline='1321602626']
به نظر من مبحث به مبحث بخونید مثلا برای یک مبحث هر چی ازش دارید بخونید بعد برید سراغ مبحث بعد
اینطوری بخونید بهتره

یه سوالی داشتم از شما: به نظر شما خلاصه برداری کار مفیدیه یا اینکه به خلاصه موسسات اکتفا کنم، با توجه به اینکه به دلیل مشکلات گفته شده در گذشته! فرصت زیادی ندارم؟
همین که فرمودید هر موسسه در بعضی از مباحث قوی کار کرده، آیا می تونید این ها رو بیان بفرمایید؟

به نظر من خلاصه برداری خودتون خیلی میتونه مفید باشه
اینکه میگید به خلاصه موسسات اکتفا کنید یعنی نمیخواید کتاب بخونید که این خیلی کار اشتباهیه!
کتابها رو بخونید خلاصه برداری و نکته برداری کنید که روزهای آخر خیلی به کارتون میاد...
بعد از کتابا خلاصه های دیگه رو بخونید و نکته برداری های خودتون رو با اونا کامل کنید یعنی چیزهایی که در خلاصه های خودتون نیست یا جا افتاده با نکات موسسات یا ... کامل کنید
من زیاد از موسسات مختلف اطلاع ندارم من خودم خانه شهرسازان میرفتم که اونجا مهندس پورمحمدرضا کارش عالی بود
پارسال سیر اندیشه ها رو ارائه نمیکرد ولی بقیه دروس با ایشان بود و جزواتش به نظر من بسیار کامل بود که همه رو در سایت قرار دادم
سیر اندیشه پارسه فکر کنم خوبه
بهتره در این مورد بقیه دوستان هم نظر بدن
با آرزوی موفقیت

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، ایلیا ، asma
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۸:۴۱ صبح)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۲۷، ۰۹:۳۶ عصر)ایلیا نوشته است: [quote='orkideh_04' pid='10340' dateline='1321602626']
اینطوری بخونید بهتره

به نظر من خلاصه برداری خودتون خیلی میتونه مفید باشه
اینکه میگید به خلاصه موسسات اکتفا کنید یعنی نمیخواید کتاب بخونید که این خیلی کار اشتباهیه!
کتابها رو بخونید خلاصه برداری و نکته برداری کنید که روزهای آخر خیلی به کارتون میاد...
بعد از کتابا خلاصه های دیگه رو بخونید و نکته برداری های خودتون رو با اونا کامل کنید یعنی چیزهایی که در خلاصه های خودتون نیست یا جا افتاده با نکات موسسات یا ... کامل کنید
من زیاد از موسسات مختلف اطلاع ندارم من خودم خانه شهرسازان میرفتم که اونجا مهندس پورمحمدرضا کارش عالی بود
پارسال سیر اندیشه ها رو ارائه نمیکرد ولی بقیه دروس با ایشان بود و جزواتش به نظر من بسیار کامل بود که همه رو در سایت قرار دادم
سیر اندیشه پارسه فکر کنم خوبه
بهتره در این مورد بقیه دوستان هم نظر بدن
با آرزوی موفقیت
وقت.
وقت..
وقت...
وقت....
وقت.....
وقت...... خیلی خیلی وقت کمه، نمیرسم به خلاصه برداری با این حجم از کتاب ها
حساب سرانگشتی کردم باید حداقل روزی 1 کتاب بخونم!
فرض کنید تاریخ شکل شهر جیمز موریس تو یه روز!!! :D

پاسخ
این قدر سر اینکه چی بخونین حساس نشین.مهم اینه که به همه درسا وقت بدین و اهمیت بدین.اگه همش بگی چی بخونم از چی شروع کنم فقط وقت تلف میشه و استرست بیشتر میشه.فقط شروع کن.البته یکی باید اینارو به خودم بگه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۱:۰۷ عصر)lili_lovely نوشته است: این قدر سر اینکه چی بخونین حساس نشین.مهم اینه که به همه درسا وقت بدین و اهمیت بدین.اگه همش بگی چی بخونم از چی شروع کنم فقط وقت تلف میشه و استرست بیشتر میشه.فقط شروع کن.البته یکی باید اینارو به خودم بگه
ممنون از راهنماییتون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود alireza 0 1,041 ۱۳۹۵-۲-۱۶، ۰۹:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,040 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,360 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24
  به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره- alireza 3 1,471 ۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي alireza 1 992 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم alireza 0 1,036 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
  من رتبه 347 برنامه ریزی شدم.احتمال قبولی هست؟مرحله دو حداقل چند بشم قبول میشم؟ alireza 1 1,365 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  ب نظرتون من با رتبه 165 میتونم قبول بشم? و باید مرحله دومو چند درصد بزنم? alireza 1 1,110 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  من ۵۴۰ برنامه ریزی شدم امیدی هس یا نه؟؟؟ alireza 2 917 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۹:۰۶ صبح
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان