ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
زبان انگليسي را چرا بياموزيم و چگونه بياموزيم ؟؟؟؟؟
سلام به همه دوستان
يكي از مهمترين مسائلي كه توي رشته اي مثل برنامه ريزي شهري و يا هر رشته ديگه اي براي موفقيت موثره ....دانستن زبان انگليسي به عنوان زبان بين المللي و رسمي دنياست ........
حتي براي ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر تحصيلي (دكتري ,...) نياز به دانستن زبان انگليسي داريد ......
اين موضوع رو براي اين توي سايت قرار دادم تا تجربيات خودم در مورد يادگيري زبان انگليسي رو به همه دوستان انتقال بدم و همچنين از نظرات اعضاي سايت استفاده كنم
همه هدف من اينه كه اعضاي اين سايت از نظر زبان انگليسي به حد خوبي برسن .....چون در حال حاضر زبان انگليسي چه توي كنكور و چه توي بازار كار نقش خيلي مهمي رو داره ..........
..
..
..
..
..

[b]شايد يادگيري زبان انگليسي مهم ترين گام در ارتقاء كيفيت زندگي باشد...

آيا تا به حال فكر كرده ايد كه دسترسي به اطلاعاتي كه ديگران از آن بي بهره اند چقدر مي تواند جالب باشد؟
يا صحبت كردن با افراد جالبي كه ديگران نمي توانند با آنها ارتباط برقرار كنند چقدر هيجان انگيز است؟
يا تحت تاثير قرار دادن اطرافيانتان هر وقت كه دهانتان را باز مي كنيد،،يا پشت سر گذاشتن ديگران با جهش هاي بزرگي كه در شغلتان بر مي داريد....
شما مي توانيد به همه اينها برسيد اگر خوب انگليسي حرف بزنيد
[/b]
براي چگونه ياد گرفتن و از همه مهم تر براي اينكه بفهميد چرا بايد زبان انگليسي رو ياد بگيريد و براي شروع كار فايل پايين رودانلود كنيد

.pdf   چگونه انگليسي ياد بگيريم؟.pdf (اندازه: 2.72 MB / تعداد دفعات دریافت: 113)

آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
2
RE: زبان انگليسي را چرا بياموزيم و چگونه بياموزيم ؟؟؟؟؟
سلام مهندس
عالی بود
ادامه داره دیگه؟(منتظر هستیم)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: elham90 ، Sadeghpour
3
لازمه يكبار ديگه بنويسم كه تعدادي از ارسال هاي سايت فقط يك ايثار است و فقط افرادي خاص ميتونند اين كار را انجام دهند كه با هيچ چيزي نميشه جبرانشون كرد.
فقط ميتونم بگم تشكر ومهندس عزيز جناب آقاي صادقپور از شما به خاطر اين كار ارزشمندتون تشكر ميكنم و اميدوارم همه ما فرهنگ تشكر را به خوبي ياد بگيريم و عمل كنيم.
سپاس
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: elham90 ، Sadeghpour ، ایلیا ، @uror@
4
به نظرم اگه از نظر گرامر مشکلی ندارین یک کتاب تخصصی به زبان اصلی بخونین یا چند تا مقاله زبان اصلی.لغتا دیگه تو ذهنتون میمونه

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: ایلیا ، Sadeghpour
5
(1390-8-28، 11:26 صبح)lili_lovely نوشته است:  به نظرم اگه از نظر گرامر مشکلی ندارین یک کتاب تخصصی به زبان اصلی بخونین یا چند تا مقاله زبان اصلی.لغتا دیگه تو ذهنتون میمونه
کلا موافقم
حتی اگر کسی تو گرامر هم مشکل داره اگه متن زیاد مطالعه کنه ناخودآگاه گرامر رو هم میتونه جواب بده!

سپاس شده توسط: Sadeghpour
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ AliReza 628 1394-7-13، 05:16 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 340 1394-5-4، 05:43 عصر
آخرین ارسال: sgc
  اونهایی که زبان را صفر زدند بیان تو.... AliReza 1,128 1393-11-16، 12:02 عصر
آخرین ارسال: rbaran
  دلایل رشد رتبه مرحله دوم(روزانه تهران)از زبان داوطلبین...رتبه271 و 81و63 و47 و 43و 28 AliReza 1,343 1393-6-8، 11:35 عصر
  دلایل افت رتبه مرحله دوم(عدم قبولی) از زبان داوطلبین....رتبه 120 و 208 و 227 AliReza 1,754 1393-6-6، 03:04 عصر
آخرین ارسال: haleh67
  میانگین درصد زبان برنامه ریزی شهری 60 داوطلب کنکور -21 داوطلب دو رقمی AliReza 1,268 1392-12-20، 11:26 عصر
  میانگین درصد زبان طراحی شهری 105 داوطلب کنکور 93-50 داوطلب دو رقمی AliReza 1,330 1392-12-20، 11:20 عصر
  بالاترین درصد زبان کنکور طراحی شهری 93 در بین 91 کارنامه و 43 رتبه دو رقمی AliReza 424 1392-12-6، 11:38 عصر
  9 سوال:جواب سوالات زبان عمومی و تخصصی کنکور 93 برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 920 1392-11-24، 06:21 عصر
آخرین ارسال: CJ-07
  آخرین خبر:سوال زبان کنکور 93 سخت بود AliReza 2,220 1392-11-24، 05:52 عصر
آخرین ارسال: CJ-07
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل