امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه
جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ahmad lotfi ، mahjoub86 ، aramo ، dely_sh ، arshadememari ، مهندس متین ، atelieahjam ، yasmin44
عالی بود مهندس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط مهندس متین
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط مهندس متین
با عرض سلام من هزینه خرید رو پرداخت کردم ولی به صفحه دانلود راهنمایی نشدم شماره پرداختو میزارم چک کنید 895960

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۰:۵۵ صبح)mehrazwolf نوشته است: با عرض سلام من هزینه خرید رو پرداخت کردم ولی به صفحه دانلود راهنمایی نشدم  شماره پرداختو میزارم چک کنید 895960

سلام
    پرداخت ناموفق بوده است
    از لینک زیر پرداخت و دانلود کنید
    http://urbiran.publicfile.ir/post/27/shop_id_19
    اگر از حساب تان کسر شده و تا 48 ساعت آینده برنگشت اطلاع دهید.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست غیر رایگان جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران ehsan12 3 4,539 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۳:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: haniiiii
      درخواست غیر رایگان جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 9 5,758 ۱۳۹۵-۱۰-۶، ۰۲:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود جزوه سازه های مشبک فضایی MHAKBARI 4 6,596 ۱۳۹۵-۱-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
      غیر رایگان جزوه زبان تخصصی- رستگار پور MHAKBARI 2 3,133 ۱۳۹۴-۱۰-۱۰، ۰۸:۰۹ عصر
      درخواست غیر رایگان جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ehsan12 5 4,009 ۱۳۹۴-۸-۲۵، ۱۰:۱۶ صبح
      جزوه فناوری‌های نوین کامل و پر شده استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 0 1,596 ۱۳۹۴-۸-۴، ۱۰:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: ehsan12
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت دوم و پایانیvip shamim 4 7,117 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جزوه ریخت شناسی اماکن مذهبی در طول تاریخ MHAKBARI 0 1,850 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      جزوه جدید و خلاصه برای مرور معماری معاصر ایران MHAKBARI 0 2,539 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود درسنامه سازه در معماری مرکز معماری ایران MHAKBARI 4 8,984 ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۸:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان