ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
منابع آزمون دکتری قطعی نشده است/ تبلیغات کنکور را تأیید نمی‌کنیم

قدیمی: منابع آزمون دکتری قطعی نشده است/ تبلیغات کنکور را تأیید نمی‌کنیم

مدیرکل دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی وزارت علوم با اشاره به اینکه هنوز منابع آزمون دکتری قطعی نشده است، گفت: وزارت علوم هیچ کدام از تبلیغات موسسات برای اعلام منابع آزمون را تایید نمی کند.

دکتر سعید قدیمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: منابع آزمون دکتری به سازمان سنجش آموزش کشور ارائه و در آنجا پس از اصلاحات به وزارت علوم بازگردانده شد تا کنون هیچ منبع درسی برای آزمون دکتری به صورت رسمی اعلام نشده است.
وی افزود: دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی وزارت علوم مسئولیت برنامه های درسی را برعهده دارد و وزارت علوم هیچ کدام از تبلیغات موسسات برای اعلام منابع آزمون را تایید نمی کند و داوطلبان می توانند مواردی از این دست را به وزارت علوم اطلاع دهند.
قدیمی اظهار داشت: دفتر حقوقی وزارت علوم نیز با اینگونه تبلیغات و موسساتی که این تبلیغات را ارائه می کنند برخورد می کند.
مدیرکل دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی وزارت علوم، گفت: مشکل این است که هر ساله علی رغم برخوردها، عده ای سودجو، از شرایط کنکورهای کشوری سوء استفاده می کنند.
 سپاس شده توسط: elham90 ، 0RKIDEH ، روجا
2
RE: منابع آزمون دکتری قطعی نشده است/ تبلیغات کنکور را تأیید نمی‌کنیم
آخه پس ما چی بخونیم ؟ از بین این همه کتاب و جزوه و مقاله و مطلب رو چیا متمرکز بشیم ؟ کدوما مهمترن ؟ روی چی وقت نذاریم ؟ 102
خواهشا اگه کسی منابع خاصی میشناسه بگه . یا دوستایی که دکتری 91 قبول شدن بگن چه کتاب هایی رو خوندن و...
 سپاس شده توسط: elham90
3
سلام دوست عزیز.من سوالات دکترا امسال بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که شما کتاب های دکتر بهرادفر(مانند زیرساخت ها-آیین شهرسازی پایدار-طرح ها و برنامه ها-هویت شهر و کتاب های دکتر پاکزاد(مانند سیر اندیشه 1-2-3 و تاریخ ایران و جهان) رو باید به صورت دیفالت بخونی چون واقعا تابلو زیاد ازشون سوال اومده.باقی سوالات از مقلات و کتاب های دیگه طرح شده بود.
شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
 سپاس شده توسط: روجا ، davinchi
4
(1391-6-13، 10:20 صبح)zolatan نوشته است:  سلام دوست عزیز.من سوالات دکترا امسال بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که شما کتاب های دکتر بهرادفر(مانند زیرساخت ها-آیین شهرسازی پایدار-طرح ها و برنامه ها-هویت شهر و کتاب های دکتر پاکزاد(مانند سیر اندیشه 1-2-3 و تاریخ ایران و جهان) رو باید به صورت دیفالت بخونی چون واقعا تابلو زیاد ازشون سوال اومده.باقی سوالات از مقلات و کتاب های دیگه طرح شده بود.
سلام مهندس
ممنون راهنمایی خوبی بود 113
با آرزوی موفقیت برای شما
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 852 1393-9-14، 03:34 عصر
آخرین ارسال: Sahab
  انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 1,098 1393-9-6، 02:22 عصر
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 1,103 1393-9-5، 02:43 عصر
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1,149 1393-6-29، 02:25 عصر
  اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 901 1393-5-23، 04:48 عصر
  اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 982 1393-2-26، 10:33 صبح
  hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 2,310 1393-2-2، 06:37 صبح
آخرین ارسال: alireza
  نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 755 1393-1-31، 01:35 عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 1,914 1393-1-31، 01:34 عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت Sahab 1,450 1393-1-15، 10:53 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل