امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع آزمون دکتری قطعی نشده است/ تبلیغات کنکور را تأیید نمی‌کنیم

قدیمی: منابع آزمون دکتری قطعی نشده است/ تبلیغات کنکور را تأیید نمی‌کنیم

مدیرکل دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی وزارت علوم با اشاره به اینکه هنوز منابع آزمون دکتری قطعی نشده است، گفت: وزارت علوم هیچ کدام از تبلیغات موسسات برای اعلام منابع آزمون را تایید نمی کند.

دکتر سعید قدیمی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: منابع آزمون دکتری به سازمان سنجش آموزش کشور ارائه و در آنجا پس از اصلاحات به وزارت علوم بازگردانده شد تا کنون هیچ منبع درسی برای آزمون دکتری به صورت رسمی اعلام نشده است.
وی افزود: دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی وزارت علوم مسئولیت برنامه های درسی را برعهده دارد و وزارت علوم هیچ کدام از تبلیغات موسسات برای اعلام منابع آزمون را تایید نمی کند و داوطلبان می توانند مواردی از این دست را به وزارت علوم اطلاع دهند.
قدیمی اظهار داشت: دفتر حقوقی وزارت علوم نیز با اینگونه تبلیغات و موسساتی که این تبلیغات را ارائه می کنند برخورد می کند.
مدیرکل دفتر پشتیبانی و حمایت آموزش عالی وزارت علوم، گفت: مشکل این است که هر ساله علی رغم برخوردها، عده ای سودجو، از شرایط کنکورهای کشوری سوء استفاده می کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH ، روجا
آخه پس ما چی بخونیم ؟ از بین این همه کتاب و جزوه و مقاله و مطلب رو چیا متمرکز بشیم ؟ کدوما مهمترن ؟ روی چی وقت نذاریم ؟ 102
خواهشا اگه کسی منابع خاصی میشناسه بگه . یا دوستایی که دکتری 91 قبول شدن بگن چه کتاب هایی رو خوندن و...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
سلام دوست عزیز.من سوالات دکترا امسال بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که شما کتاب های دکتر بهرادفر(مانند زیرساخت ها-آیین شهرسازی پایدار-طرح ها و برنامه ها-هویت شهر و کتاب های دکتر پاکزاد(مانند سیر اندیشه 1-2-3 و تاریخ ایران و جهان) رو باید به صورت دیفالت بخونی چون واقعا تابلو زیاد ازشون سوال اومده.باقی سوالات از مقلات و کتاب های دیگه طرح شده بود.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، davinchi
(۱۳۹۱-۶-۱۳، ۱۰:۲۰ صبح)zolatan نوشته است: سلام دوست عزیز.من سوالات دکترا امسال بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که شما کتاب های دکتر بهرادفر(مانند زیرساخت ها-آیین شهرسازی پایدار-طرح ها و برنامه ها-هویت شهر و کتاب های دکتر پاکزاد(مانند سیر اندیشه 1-2-3 و تاریخ ایران و جهان) رو باید به صورت دیفالت بخونی چون واقعا تابلو زیاد ازشون سوال اومده.باقی سوالات از مقلات و کتاب های دیگه طرح شده بود.
سلام مهندس
ممنون راهنمایی خوبی بود 113
با آرزوی موفقیت برای شما

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,188 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,380 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,447 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,479 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,212 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
  دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,386 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
  hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,407 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,101 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 7 2,828 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان