امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربری اراضی
اهمیت این موضوع که دیگه نیاز به توضیح نداره

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   karbari arazi.rar (اندازه: 460.05 KB / تعداد دفعات دریافت: 231)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، sharmin ، elham90 ، FaTyJo0oN ، ahmad lotfi ، deldar ، mahjoub86 ، parasto_gh ، diamond ، aramo ، planning ، .Utopia ، bahareh. ، atelieahjam
اینم یه کاربری اراضی دیگه.:D ولی مرسی مهندس واقعاً مطالبتون عالیه
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، atelieahjam
خیلییییی تشکر و مرسی:)وای اینقد مطالب سریع بروز میشه من موندم همرو چجور یهو بخونم!:-/
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۱:۱۸ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: خیلییییی تشکر و مرسی:)وای اینقد مطالب سریع بروز میشه من موندم همرو چجور یهو بخونم!:-/

از زمانی که مهندسین گرامی همچون شما و ایلیا و پرستو در سایت فعالیت میکنید و به دوستان کمک میکنید ، خودم هم نمیتونم مطالب بزارم و فقط وقت میکنم مطالب را بخونم و مشکلات را برطرف کنم.

جدا مرسی و خسته نباشید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، parasto_gh
ممنون. من که کاری نکردم از مهندس ایلیا و دوستان باید تشکر کرد.استاد بخدا گیج شدم!اصلا اینقدر مطالب زیاده موندم کدومو بخونم کتابای خودمم وقت نمیکنم بخونم فقط تونسم به پروژه هام برسم!!:-/

پاسخ
خب یعنی مهندس ما دیگه بای بای ؟!:D

پاسخ
یعنی چی؟:cool:

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۰۱:۳۳ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: یعنی چی؟:cool:

منظورم یه چی دیگه بود به کسی که متوجه نشد!
اشکال نداره

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۲:۵۲ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۲۴، ۱۱:۱۸ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: خیلییییی تشکر و مرسی:)وای اینقد مطالب سریع بروز میشه من موندم همرو چجور یهو بخونم!:-/
از زمانی که مهندسین گرامی همچون شما و ایلیا و پرستو در سایت فعالیت میکنید و به دوستان کمک میکنید ، خودم هم نمیتونم مطالب بزارم و فقط وقت میکنم مطالب را بخونم و مشکلات را برطرف کنم.
جدا مرسی و خسته نباشید

مهندس دهقان شما لطف دارید. ولی خوب نیست بچه ها از مطالب پر بار شما بی بهره باشن. بهتره یکم ما مطالبمون رو کمتر کنیم.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
یا نه شما مطالبتونو بیشتر کنید مهندس دهقان:blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست غیر رایگان نقشه کاربری اراضی خمینی شهر-اصفهان sara.k 0 1,341 ۱۳۹۴-۱-۲۸، ۰۷:۵۳ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  خلاصه کتاب برنامه ریزی کاربری کرامت الله زیاری ماراویا 2 3,295 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تراکم و کاربری زمین parasto_gh 0 1,969 ۱۳۹۰-۱۲-۲۷، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: parasto_gh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان