امتیاز موضوع:
  • 74 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرح شهرسازی، طرح هادی دانسفهان
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۰۱:۲۷ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: یه سوال این کار خودتون بوده مهندس؟میتونم بپرسم اطلاعاتی که تو نقشه هاش گذاشتید از کدوم سازمان گرفتید منم واس پروژم بگیرم؟:angel:میسی
بلی!
اطلاعات پایه رو از مهندس مشاور دانسفهان تا حدی و از شهرداری تاحدی و استانداری و سازمان جغرافیایی و مرکز آمار هم تاحدی!!! :D
بقیش رو تو برداشت بهش رسیدیم
البته فحش هم زیاد خوردیم ( نوش جونمون! )
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
بعد نقشه اتوکدیم از شهرداری گرفتید؟ینی بهتون دادن؟
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۰۶:۲۶ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: بعد نقشه اتوکدیم از شهرداری گرفتید؟ینی بهتون دادن؟
اینجاست که با تمام احترامی که براتون قائلم باید بگم پ ن پ ! خودمون رفتیم زمینارو متر کردیم آوردیم تو کد کشیدیم! :D
میگم که کلی فحش خوردیم پس چی بود؟ فکر کردیم کجا به آدم فحش می دن؟!؟!؟!
یه مشت آدم بی ... ! وقتی اونجا نشسته باشن و یه سری اسناد مثلا! باارزش هم دستشون باشه دیگه خدارو بنده نیستن!!:@

البته یک نکته خیلی خیلی خیلی خیلی یواشکی ولی اساسی اساسی اساسی اساسی کاربردی هم فراموش شد که بگم، دوستانی که برای دریافت فایل میرن، اگه در زمره ی آقایون قرار میگیرن حتما با یک خانوم برن و اگه خانوم هستن اصلا کار رو دست آقایون ندن! فقط و فقط اگر مسئول مدیر فنی یا اون قسمتی که نقشه می خواست بده خانوم بود قضیه شاید فرق بکنه وگرنه اصل بر همونیه که گفتم :angel:

سپاس شده توسط diamond ، planning ، mahsa.aezzi
همین دیگه!منم رفتم با لبخند گفتن خانوم مهندس این نقشه ها رو به هیچکس حق نداریم بدیم چون درد کشیدم پرسیدم:-/ ولی عکس سالای قبلشو بدون اینکه کارت دانشجوییمم ببینه داد و بحرفم اعتماد کرد.ولی اون اصل درباره من صدق نکردا:s

سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۰۸:۴۷ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: همین دیگه!منم رفتم با لبخند گفتن خانوم مهندس این نقشه ها رو به هیچکس حق نداریم بدیم چون درد کشیدم پرسیدم:-/ ولی عکس سالای قبلشو بدون اینکه کارت دانشجوییمم ببینه داد و بحرفم اعتماد کرد.ولی اون اصل درباره من صدق نکردا:s
نگاه کنید طریقه صحبت کردن خیلی مهمه شما همیشه باید با توپ پر برید سراغشون
مثلا وقتی ما ( من و تنی چند از دوستان) رفتیم دانسفهان هم متن طرح هادی رو از مهندس مشاورش با پاچه خواری! گرفته بودیم و داشتیم هم نیم متری زبون!!
به ما گفت که اینا محرمانه است! ما هم گفتیم که بابا بی خیال بعد یه هو طرح هادی رو رو کردیم و گفتیم که ما از شرکت ...! چندتا کار اینطرف و اونطرف می کنیم، الان هم داریم رو دانسفهان کار میکنیم، به ما هم طرح هادی رو دادن حتی کد اینجارو هم داریم!@!@(دقیقا برگ انداختیم) اما گفتیم که شاید شما به روز ترشو داشته باشید، اگر هم ندارید که ما بریم شورای شهر بگیم که با ما همکاری نمی کنید و گزارشتون رو به اونجا هم بدیم!!!! ...............
اینا دیگه شهرسازی 1 درصدش طرح کشیدنه و 98 درصدشم وراجی :D

اووووه چه کارایی کردید من چجوری اینجوری بحرفم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:s

سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۱۰:۲۴ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: اووووه چه کارایی کردید من چجوری اینجوری بحرفم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:s
منم اولش هر چی نحرفیدم بقیه به جام حرفیدن بعد من باختم و اونا بردن، اما تصمیم گرفتم که دیگه نبازم، به همین خاطر اینقدر حرفیدم که استاد هم از کلاس انداختم بیرون ... :blush:

ای بابا چقد سخته!:dodgy:

سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۱۰:۳۵ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: ای بابا چقد سخته!:dodgy:
یه راه ساده تر
همگروه شدن با کسایی که فکر می کنید بهتر می تونن این چیزا رو تهیه کنن

سپاس شده توسط diamond
کار تک نفرس ولی میتونم کسیو بفرستم که اینکارو واسم انجام بده ولی پسره شما گفتید ترجیحا دختر باشه

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود شرح‌ خدمات طرح های هادی روستایی - Word atelieahjam 0 1,882 ۱۳۹۳-۲-۱۴، ۰۶:۰۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود یک نمونه کامل طرح هادی امير سويزي 1 3,777 ۱۳۹۲-۱۱-۱۷، ۱۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  شرح خدمات طرح های هادی روستایی ماراویا 0 4,177 ۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  طرح هادی شهر فرهادگرد godonly. 0 2,982 ۱۳۹۱-۳-۲۲، ۱۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان