ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
نظرسنجی: کدام کتاب تاریخ بعد از شکل شهر جیمز موریس در اولویته؟
تاریخ بنه ولو
شار تا شهر
تاریخ شلطان زاده
کتابهای تاریخ اعتضادی
کتابهای چاپ اخیر پاکزاد
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کدام کتاب تاریخ مهمتره؟
کدوم کتاب تاریخ از همه ارجحیت داره.من تاریخ شکل شهرو خوندم.موندم از بین این همه کتابه تاریخ کدومو بخونم؟
1.تاریخ شهر بنه ولو 2.شار تا شهر 3.کتابهای اعتضادی 4.کتابهای تاریخ سلطان زاده 5.یا کتابهای اخیر چاپ شدهی پاکزاد

آخرین ارسال های من :
2
RE: کدام کتاب تاریخ مهمتره؟
من فکر کنم از شار تا شهر- سلطان زاده و کتب اخیر چاپ شده پاکزاد مهمترند

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: maj5
3
کتاب پاکزاد جهانش خیلی شبیه کتاب موریسه

آخرین ارسال های من :
4
(1390-8-27، 12:47 عصر)mahnazed نوشته است:  کتاب پاکزاد جهانش خیلی شبیه کتاب موریسه

درسته خیلی شبیهه
ولی بعضی جاهاش نکاتی هم داره که در کتاب موریس نیست

سپاس شده توسط: ایلیا
5
کتاب های تاریخ جهان و تاریخ ایران دکتر پاکزاد که ایران تازه چاپ شده کلیت مطالب را دارند در ضمن آسون تر به نظر میرسه و معمولا از کتابای دکتر پاکزاد سوال میاد اما واسه بعد انقلاب صنعتی و بعد قاجار احتیاجه کتابهای دیگه هم بخونید فقط در زمانهای مختلف شهر ها رو مقایسه کنید

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: ایلیا ، 0RKIDEH
6
به نظر من هنوز هم رو دست کتاب جیمز موریس وجود نداره

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: saeed nasiri majd
7
به نظر منم کتاب جیمز موریس البته هر 2 جلدش خوبه ... اما اگه کسی بخواد کمی کلی تر و در مورد سایر مباحث مرتبطش مثل هنر و معماریه دوره ها هم مطالعه داشته باشه،کتاب هنر در گذر زمان هلن گاردنر خیلی خوبه (البته زیاد به درد کنکور برنامه ریزی نمی خوره)

آخرین ارسال های من :
8
(1390-8-27، 05:49 عصر)rnsh98 نوشته است:  کتاب های تاریخ جهان و تاریخ ایران دکتر پاکزاد که ایران تازه چاپ شده کلیت مطالب را دارند در ضمن آسون تر به نظر میرسه و معمولا از کتابای دکتر پاکزاد سوال میاد اما واسه بعد انقلاب صنعتی و بعد قاجار احتیاجه کتابهای دیگه هم بخونید فقط در زمانهای مختلف شهر ها رو مقایسه کنید
ممنون از راهنمایی تون
من کتاب پاکزاد رو نداشتم اما با این اوصاف فکر کنم باید بگیرمش!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
9
دوستان تشکر.فقط اگه میشه واسه کتب تاریخ کنکوره طراحی شهری هم نظر بدین.
به نظرتون فرقی می کنه؟

10
دوست عزیز برای تاریخ ایران پیشنهاد من اینه که با شار تا شهر شروع کنی بعد تاریخ سلطانزاده و بعد پاکزاد که تاریخ ایرانش ساده و روانه و زمانه زیادی نمیگیره
شار تا شهر تداوم زمانی داره و سلطانزاده مکانیه
برای تاریخ جهان هم ابتدا موریس +پیوستها و پاورقی ها و اشکالش
بعد تاریخ جهان پاکزاد که نکات زیادی داره
بنظرم این ریسک رو نکن که 2تا کتاب تاریخ پاکزاد رو نخونی
بعد مطالعه این منابع به عنوان مکمل کتب خلاصه و نکته بخون

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: ایلیا ، 0RKIDEH ، maj5 ، mehdime007
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 51 1395-9-12، 02:46 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) AliReza 357 1395-8-15، 12:43 صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) AliReza 408 1395-8-7، 02:23 صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 335 1395-8-3، 03:31 صبح
  مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا AliReza 2,605 1395-3-25، 10:52 عصر
  تاریخ مرحله دوم کی هست؟ faiaz 291 1395-2-22، 08:31 عصر
آخرین ارسال: faiaz
  دانلود دفترچه سوالات کنکور برنامه ریزی شهری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 AliReza 2,848 1395-2-22، 01:04 عصر
  سوالای تاریخ همه از کتاب شار تا شهر بود AliReza 527 1395-2-16، 09:03 عصر
  خلاصه کتاب از شار تا شهر-اختصاصی ایران شهرساز AliReza 657 1394-11-29، 12:24 عصر
  فصل اول تاریخ شهر و شهرنشینی دکتر پاکزاد-ایران شهرساز AliReza 504 1394-11-26، 10:11 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل