امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من رفتم طراحی شهری خدا بهم رحم کنه بچه ها بیاید دلداری بدید
خوب مهندس امار رشته طراحی شهری سراسری را هم بدید بازم ممنون می شم البته از اونایی هم که قبول نشدن اگه درصدهاشون را دارید بزارید ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۱:۲۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: خوب مهندس امار رشته طراحی شهری سراسری را هم بدید بازم ممنون می شم البته از اونایی هم که قبول نشدن اگه درصدهاشون را دارید بزارید ممنون میشم
روزانه 93 نفر
شبانه 38 نفر
مجازی 62 نفر
بین الملل 25 نفر
آمار سال 90
برای کارنامه هم مهندس دهقان در همین رابطه تاپیکی باز کردن، مباحث کارنامه رو هم لطف کنید در همون قسمت پیگیری کنید
این هم تاپیک کارنامه
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...9%85%D9%87
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
دیگه چی بگم وقتی نظراتو بر میدارین. اگه به کسی بی احترامی کردم معذرت می خوام
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۲۶، ۱۱:۱۳ عصر)كسري نوشته است: دیگه چی بگم وقتی نظراتو بر میدارین. اگه به کسی بی احترامی کردم معذرت می خوام

سلام

مهندس عزیز

هدف سایت تبادل اطلاعات در آرامش هست و ارسال شما باعث میشد که طرف مقابل تندتر برخورد کنه و این خلاف قوانین هست.

شما فرد فهمیده و با شخصیتی هستید و از طرز نوشتار شما در همین ارسال مشخصه و عذر خواهی اینجانب را بپذیرید.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، 0RKIDEH ، diamond ، JAVAD4050 ، ایلیا ، haydariyan ، saeed nasiri majd
مهندس دهقان واقعا وجود شما برای این سایت با ارزشه به نوبه خودم از زحماتتون ممنون.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، alireza ، JAVAD4050 ، haydariyan
منم میخوام برم طراحی شهری آخجون:blush:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
فقط طراحی شهری:P

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
فقط باستان شناسی!

پاسخ
فقط ایران شهرساز:)

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، ایلیا
فقط اعضای ایران شهرساز:D

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,868 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,500 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان