امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها کسی تصاویر درب و پنجره زیبا داره ممنون می شم
سلام اگه داریدبزارید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۲:۵۶ صبح)s1s2s3 نوشته است: سلام اگه داریدبزارید

انجمن تخصصی شهرسازی ومعماری ایران / (انجمن vip)فایلهای فوق العاده با ارزش شهرسازی و معماری / موضوعات انجمن فایلهای فوق العاده با ارزش شهرسازی و معماری / دانلود سوالات کنکور کمیاب دانشگاه آزاد و سراسری / بچه ها کسی تصاویر درب و پنجره زیبا داره ممنون می شم /
دوست عزیز فک کنم تایپک رو اشتباهی اینجا ارسال کردید:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۶:۰۳ صبح)fatyjo0on نوشته است:

انجمن تخصصی شهرسازی ومعماری ایران / (انجمن vip)فایلهای فوق العاده با ارزش شهرسازی و معماری / موضوعات انجمن فایلهای فوق العاده با ارزش شهرسازی و معماری / دانلود سوالات کنکور کمیاب دانشگاه آزاد و سراسری / بچه ها کسی تصاویر درب و پنجره زیبا داره ممنون می شم /
سلام منتقل شد

ان شالله دوستان رعایت کنند و تاپیک را سر جای خودش بزنند شاید من از روز اول تا حالا بیش از 1000 تاپیک را انتقال دادم{شاید هم بیشتر}

چون بی نظمی دسترسی به اطلاعات را پایین میاره و ایجاد سردر گمی میشه

ممنون از مهندس فاطمه و مهندس ایلیا و مهندس الهام و مهندس ارکیده که در موارد خاص جواب های به جایی را میدهند.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۸:۱۰ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۶:۰۳ صبح)fatyjo0on نوشته است:

سلام منتقل شد

ان شالله دوستان رعایت کنند و تاپیک را سر جای خودش بزنند شاید من از روز اول تا حالا بیش از 1000 تاپیک را انتقال دادم{شاید هم بیشتر}

چون بی نظمی دسترسی به اطلاعات را پایین میاره و ایجاد سردر گمی میشه

ممنون از مهندس فاطمه و مهندس ایلیا و مهندس الهام و مهندس ارکیده که در موارد خاص جواب های به جایی را میدهند.

سپاس
اصولا اعضای جدید مطالب رو در جای خودشون بیان نمی کنند که خیلی جای تعجب نداره چون تازه اومدن
البته ایشالا مهندس s1s2s3 هم کمک کنند چون از قدیمی های سایت هستند
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان