امتیاز موضوع:
  • 70 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی استراتژیک شهرداری اصفهان
یه پروژه عملی کامل از برنامه ریزی استراتژیک، که می‏تونه سر لوحه خیلی از پروژه های دانشگاهی ما باشه

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   فايل نهايي برنامه اصفهان 95 بخش اول..pdf (اندازه: 1.69 MB / تعداد دفعات دریافت: 80)
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، mahjoub86 ، 0RKIDEH ، H.Arzhang ، ahmad lotfi ، lofra ، روجا ، BlueBoyZone ، atelieahjam
سلام مهندس

لازمه برای چندمین بار در سایت اعلام کنم که بعضی از ارسال ها را نمیشه از کنارش رد شد و تشکری نوشتاری علاوه بر دادن امتیاز و اعتبار و زدن دکمه سپاس انجام نداد.

من از شما به دلیل ارسال های فوق االعاده با ارزشتون تشکر میکنم و امیدوارم همیشه در راه موفقیت گام بردارید و قدر مهندسانی همچون شما را بدونیم.

سپاس و سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، parasto_gh
ممنونم آقای مهندس. شما لطف دارید. من هم از این انجمن استفاده های فراوانی بردم و حالا وقتشه که ادای دین کنم

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، H.Arzhang
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۴:۰۹ عصر)parasto_gh نوشته است: یه پروژه عملی کامل از برنامه ریزی استراتژیک، که می‏تونه سر لوحه خیلی از پروژه های دانشگاهی ما باشه
آب در کوزه و ما گرد جهان می گردیم...
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، H.Arzhang

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی محمد یگانه 4 2,714 ۱۳۹۶-۶-۱۵، ۱۰:۵۷ عصر
آخرین ارسال: mtalkhab
  خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 14 33,574 ۱۳۹۴-۷-۷، ۰۵:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  درخواست غیر رایگان نقشه کاربری اراضی خمینی شهر-اصفهان sara.k 0 1,340 ۱۳۹۴-۱-۲۸، ۰۷:۵۳ عصر
آخرین ارسال: sara.k
  نقش علم سنجش از دور در مدیریت وبرنامه ریزی شهری محمد یگانه 0 1,566 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۱۲:۳۲ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
Rainbow جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot) urbanism 5 23,363 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانلود کتاب اصول برنامه ریزی تردد پیاده و دوچرخه haydariyan 3 5,293 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اصول و روش هاي برنامه ريزي مجتمع هاي زيستي - pdf aramo 3 9,742 ۱۳۹۲-۱۲-۲۸، ۰۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: ashiansaz6825
  پاور پوینت تاریخ برنامه ریزی Sh.N 0 1,484 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۰:۳۵ صبح
آخرین ارسال: Sh.N
  تاریخ مختصر برنامه ریزی شهری Sh.N 0 1,595 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Sh.N
  دانلود خلاصه کتاب مبانی و تکنیک های یرنامه ریزی از دکتر زیاری milad_novin 0 3,177 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۰۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: milad_novin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان