امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تدوين استراتژي به وسیله ماتريس سوات
روزی که می‏خواستم این پروژه رو انجام بدم، متوجه شدم منابع ماتریس سوات آن هم به طور کامل با جدول ها و شرح مراحل دقیق، به صورت فارسی بسیار کم پیداست. امیدوارم قراردادن این مطلب بتونه ماتریس سوات را به طور دقیق( و نه آنگونه که می‏شناسیم) به دوستان معرفی کنه

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   تدوين استراتژي به وسیله روش ماتريس سوات.pdf (اندازه: 281.63 KB / تعداد دفعات دریافت: 113)
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، saeed nasiri majd ، urbanism ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، elham90 ، darya2010 ، shahryar ، MUD ، mahjoub86 ، ali_ahmadi ، atelieahjam
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۴:۲۲ عصر)parasto_gh نوشته است: روزی که می‏خواستم این پروژه رو انجام بدم، متوجه شدم منابع ماتریس سوات آن هم به طور کامل با جدول ها و شرح مراحل دقیق، به صورت فارسی بسیار کم پیداست. امیدوارم قراردادن این مطلب بتونه ماتریس سوات را به طور دقیق( و نه آنگونه که می‏شناسیم) به دوستان معرفی کنه
این هم خیلی خوب بود، گرچه یک کار دیگه از مدل سوات هم داشتیم که این مکملش بود
5000 امتیاز دیگه هدیه شد به شما...
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۰:۳۷ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۴:۲۲ عصر)parasto_gh نوشته است: روزی که می‏خواستم این پروژه رو انجام بدم، متوجه شدم منابع ماتریس سوات آن هم به طور کامل با جدول ها و شرح مراحل دقیق، به صورت فارسی بسیار کم پیداست. امیدوارم قراردادن این مطلب بتونه ماتریس سوات را به طور دقیق( و نه آنگونه که می‏شناسیم) به دوستان معرفی کنه
این هم خیلی خوب بود، گرچه یک کار دیگه از مدل سوات هم داشتیم که این مکملش بود
5000 امتیاز دیگه هدیه شد به شما...

دست شما درد نکنه بابت امتیازها. ممنونم

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Rainbow جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot) urbanism 5 23,362 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  فصل نهم : مباحث مربوط به جمعیت lofra 0 1,637 ۱۳۹۱-۵-۲۱، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lofra
  فصل دهم:شهرهای جدید به انضمام نام قدیمی شهرهای ایران lofra 0 1,795 ۱۳۹۱-۵-۱۹، ۰۶:۰۱ عصر
آخرین ارسال: lofra
  انواع سیستم های اطلاعاتی به خصوص سیستم پشتیبانی تصمیم گیری DSS (مفید واسه ارشد) meysam rezaei 1 4,464 ۱۳۹۰-۸-۴، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: meysam rezaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان