امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله اي در مورد معماري نوين يك سر در و يا نما

سلام دوستان كسي مي تونه يه سايت يا مقاله اي براي من بزاره كه در مورد يه سر در مكان خاص و يا ظاهر بناي يك ساختمان خاص كه تازگي در ايران ساخته شده اند و معماري جديد در انها بكار رفته مثل ( مثلا دانشگاه يا مسجد بزرگ و يا كتابخانه و..... ) به من معرفي كنه ممنون مي شم اگه كمكم كنيد .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۸:۱۴ عصر)zarryn نوشته است: سلام دوستان كسي مي تونه يه سايت يا مقاله اي براي من بزاره كه در مورد يه سر در مكان خاص و يا ظاهر بناي يك ساختمان خاص كه تازگي در ايران ساخته شده اند و معماري جديد در انها بكار رفته مثل ( مثلا دانشگاه يا مسجد بزرگ و يا كتابخانه و..... ) به من معرفي كنه ممنون مي شم اگه كمكم كنيد .

مهندس میتونین بیشتر توضیح بدین

شاید بتونم کمکی بهتون کنم
ممنون
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط zarryn
ممنون كه مطلبم رو خونديد .
بايد به مقاله پروژه تهيه كنم در مورد معماري يه نما و يا ساختمان خاص مثلا سر در يه مسجد كه توضيح بدم كه معماري اون به چه سبكي هست چه مصالحي بكار رفته و....يا مثلا نماي يه ساختمان معروف مثلا نماي وزارت كشور كه از نظر معماري توضحيش بدم كه چرا اين شكلي هست از چه مصالح جديدي درست شده و ....بيشتر بايد اون مكان جديد باشه و بايد توضيح بدم كه از چه سبكي استفاده كرده ودر مورد معماري اون نما يا سر در اون ساختمان توضيح بدم فقط نما و سر در رو مي خواد من خودم مقاله هاي زيادي رو تهيه كردم ولي كامل توضيح داده در مورد نما خياي كم توضيح دادن

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
مهندسين عزيز هر كي خواست راهنمايي كنه لطف كنه فقط در مورد سر در يك مكان باشه چون همه در مورد نما داده بودن حالا استاد گفته اونهايي كه موندن فقط در مورد سر در يك مكان باشه كه از نظر سازه و سبك معماري و ... باشه اگه اون مكان نوساز و جديد باشه كه خيلي ممنون مي شم .

پاسخ
خواهشا كمكم كنيد
توضيحي كه بهمون ديده اينه كه مثلا دانشگاه تهران اونجا كه نماز جمعه برپا مي شه سقفش از يه سري ميله تشكيل شده و داراي چهار ستونه مثلا چطوري ما مي تونيم به جاي چهار ستون از يه ستون استفاده كنيم
يا مثلا سر در يه مكان كه از دو يا چند ستون و پايه تشكيل شده ولي مثلا سر در فلان جا كه تازه سازه ازپايه و ستون نهاي كمتري تشكيل شده .
يا مثلا يه پل كه از چند تا ستون تشكيل شده ولي مثلا پل جواديه از يه ستون بزرگ تشكيل شده

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  يه ساختمان ميخوام كه معماري سبز يا همون پايدار باشه ، عكس داشته باشه و چند صفحه هم در alireza 3 1,025 ۱۳۹۳-۵-۲۶، ۰۸:۳۱ عصر
آخرین ارسال: leila
  کمک کمک !! فیزیک در معماری leila 1 5,538 ۱۳۹۰-۴-۲، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: ALI XxX

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان