امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست کمک از اعضا(درخواست مقاله)
با سلام
من دنبال مقاله هایی در مورد کارکردهای ورودی شهر می گردم فارسی و انگلیسی اگه کسی سراغ داره کمکم کنه ممنون میشم (مخصوصا اون مقاله در مورد کارکرد شهر با توجه به نقشی که شهر داره مثل توریستی بودن و تفریحی و... باشد)
با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۹:۲۹ عصر)city111 نوشته است: با سلام
من دنبال مقاله هایی در مورد کارکردهای ورودی شهر می گردم فارسی و انگلیسی اگه کسی سراغ داره کمکم کنه ممنون میشم (مخصوصا اون مقاله در مورد کارکرد شهر با توجه به نقشی که شهر داره مثل توریستی بودن و تفریحی و... باشد)
با تشکر
من فعلا سرم خیلی شلوغه اما اگه کمی خلوت تر بشه حتما براتون می گردم دنبالش
درخواستتون رو در قسمت انجمن برنامه ریزی شهری هم یک مرتبه دیگه مطرح کنید ایشالا دوستان پیگیری کنند
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط city111
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۰:۲۵ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۹:۲۹ عصر)city111 نوشته است: با سلام
با تشکر
من فعلا سرم خیلی شلوغه اما اگه کمی خلوت تر بشه حتما براتون می گردم دنبالش
درخواستتون رو در قسمت انجمن برنامه ریزی شهری هم یک مرتبه دیگه مطرح کنید ایشالا دوستان پیگیری کنند

خیلی ممنون واقعا لطف میکنید

پاسخ
یا سلام .دنبال مقاله هایی در مورد ذخیره گرمایش و سرمایش در ساختمان می گردم فارسی و انگلیسی اگه کسی سراغ داره کمکم کنه .با تشکر.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    دوستان لطفا اگه در این مورد مقاله ای دارید دریغ نکنید

پاسخ
    (۱۳۹۰-۸-۳۰، ۱۲:۱۶ عصر)city111 نوشته است: دوستان لطفا اگه در این مورد مقاله ای دارید دریغ نکنید

سلام اینم مقاله ورودی شهر

برای دانلود به لینک زیر بروید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5425

موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط city111
    (۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۱:۱۱ صبح)yegi.irani نوشته است: یا سلام .دنبال مقاله هایی در مورد ذخیره گرمایش و سرمایش در ساختمان می گردم فارسی و انگلیسی اگه کسی سراغ داره کمکم کنه .با تشکر.
    سلام
    شما اگه تو اینترنت دنبال این موضوع بگردید مخصوصا موضوعات مرتبط با مبحث 19 مقررات ملی ساختمان حتما به نتایج خوبی می رسید
    برای جستجوی مقالات هم در انتهای جمله .PDF بذارید تا سریع تر به نتیجه برسید
    برای پایان نامه اما موضوع فرق می کنه
    اگه وقت کنم شاید در آینده نزدیک نحوه جستجوی سریع و هدهمند رو خدمت دوستان ارائه می دم ایشالا

پاسخ
    به نظرتون کتابی هست که در این مورد بحث کرده باشه؟

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۰-۹-۲، ۱۰:۵۵ عصر)city111 نوشته است: به نظرتون کتابی هست که در این مورد بحث کرده باشه؟
    هر جستجوی موفقی یه راهی داره
    این مطلب رو می خواستم مفصل در تاپیکی جدا بحث کنم اما فعلا مختصرا عرض میکنم
    ابتدا موضوعتون رو در اینترنت سرچ کنید. بعد به دنبال معادل های انگلیسی که دارند بگردید. حالا با اون معادل ها ( که می تونن هم معنی کلمه به کلمه تیتر مقالتون باشن یا معنای کلی) به چند کلید واژه می رسید
    مثالی می زنم خودم می خواستم برای هویت شناسی و نشانه شناسی در بافت فرسوده پژوهشی داشته باشم با توجه به همه این موارد به 3 کلید واژه رسیدم
    semiotic symbol identity
    بعد با ترکیب این کلمات و کلماتی نظری urban و ... دنبال مقالات و کتب و ... گشتم
    سپس به نویسندگانی رسیدم که در این باره کار کرده بودند. حالا اون نویسندگان رو جدا کرده و اسامی همه کتاباشون رو درآوردم! (از ویکی پدیا یا آمازون یا هرسایت دیگه ای) در آخر هم رفتم دنبال دانلود مقاله یا کتب اونها!! به همین راحتییییییییییییییییییی :D
    اگه باز هم کمکی از دستم برمیاد بفرمایید دریغ نمی کنم

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، city111 ، diamond ، shokri
    سلام
    من دنبال یسری مقاله برای درس نظریه ها وروش طراحی می گردم
    ممنون میشم اگه کسی فایل یا تحقیقی داره بهم کمک کنه(اگه میتونید موضوع برای این درس بهم پیشنهاد بدید)
    من زمان کمی دارم
    و یه تقاضا دیگه دنبال پایان نامه برای هتل و یسری حجم مناسب +پلان برای هتل میگردم که روی سطج شیب دار باشه (سایت روی دامنه کوه)
    کسی میتونه توطراحی بهم کمک منه^^^^
    لطفا زودتر بهم جواب بدید من خیلی استرس دارم
    سلام
    من دنبال یسری مقاله برای درس نظریه ها وروش طراحی می گردم
    ممنون میشم اگه کسی فایل یا تحقیقی داره بهم کمک کنه(اگه میتونید موضوع برای این درس بهم پیشنهاد بدید)
    من زمان کمی دارم
    و یه تقاضا دیگه دنبال پایان نامه برای هتل و یسری حجم مناسب +پلان برای هتل میگردم که روی سطج شیب دار باشه (سایت روی دامنه کوه)
    کسی میتونه توطراحی بهم کمک منه^^^^
    لطفا زودتر بهم جواب بدید من خیلی استرس دارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,441 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: امجدی
      مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,647 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: saharava
      کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,093 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: Ahadrpn
      درخواست فوری maryam.s 2 1,891 ۱۳۹۴-۱-۲۳، ۰۷:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: hero
      درخواست maryam.s 0 1,425 ۱۳۹۴-۱-۲۳، ۰۶:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: maryam.s
      مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,338 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,277 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,073 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: faezeh1372
      درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      در مورد ابعاد کالبدی و زیست محیطی توسعه پایدار شهری مطالبی دارید ممنون میشم کمک کنید lofra 12 6,952 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۰۸:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان