امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 تا پایان زمان ویرایش ساعت 24روز سه شنبه 1 آذر90
سلام دوستان کنکوری

اگر تا حالا ثبت نام نکردید بازم تمدید شد

اینم آخرین خبر از سازمان سنجش:

داوطلبان گرامی برای
خرید اینترنتی کارت اعتباری
و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 تا پایان زمان ویرایش یعنی ساعت 24روز سه شنبه مورخ 90/09/01نیز می توانند اقدام نمایند
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۱۰:۱۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان کنکوری

اگر تا حالا ثبت نام نکردید بازم تمدید شد

اینم آخرین خبر از سازمان سنجش:

داوطلبان گرامی برای
خرید اینترنتی کارت اعتباری
و ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 1391 تا پایان زمان ویرایش یعنی ساعت 24روز سه شنبه مورخ 90/09/01نیز می توانند اقدام نمایند
می گم بچه ها بیخیال
فکر کنم تا اسفند ماهم تمدیدبشه! :D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,336 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,182 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
  انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,376 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,441 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,473 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,295 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
  اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,378 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
  نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,096 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 7 2,809 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,157 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان