امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام با توجه به نظر دوستان ختم هر ماه یک جزء قرآن را شروع می کنیم
خسته نباشین مهندس
الان من باید از کجا بفهمم که کدوم صفحه رو باید من بخونم:huh:
لطفا لیست اعضایی که شرکت میکنند رو مشخص سپس اعضا خودشون بیان بگن کدوم صفحه یا خودتون یه صفحه ای رو مشخص کنین دیه
بهتر نی مهندس;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۰۶:۲۳ عصر)FA.ARDAKANI نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۵:۴۷ عصر)orkideh_04 نوشته است: بسیار ممنون از پیشنهاد و پیگیری شما
میشه کمی توضیح بدید یعنی هر کس بگه چه صفحه ای رو میخونه؟؟؟ یا کدوم حزب رو؟ یا ...؟

سلام ، خدمت شما دوستان عزیز با توجه به این که دوستان پر مشغله هستند برای هر نفر یه صفحه در نظر گرفته شده جزء اول 21 صفحه است و من با توجه به ثبت نام دوستانی که از قبل شرکت کرده و شماره صفحه را در کنار اسمشون گذاشتم ، بعنوان مثال من صفحه اول قرآن را به نیت 21 نفر می خوانم و آقای hadi.ardakani صفحه دوم را به نیت 21 نفر می خواند تا نفر 21 همین طوری صفحه متقبل شده را می خواند ، این ماه جزء یک ختم میشه یعنی دوستان تا آخر ماه وقت دارند که صفحه ای که به آنها متقبل شده را بخوانند چون تعداد صفحات جزء اول 21 است باید به نیت 21 نفر آن صفحه را بخوانند و اینجوری جزء یک ختم و ثواب به همه 21 نفر می رسه و ماه بعد جزء دوم ، تا ببینیم میزان متقاضی چه قدر میشه تا انشاء الله بتونیم تعداد جزء ها را بیشتر کنیم ، امیدورم توانسته باشم خوب بیان کنم با تشکر از همه شما مهربانان یا حق

خیلی هم عالی
من نمیدونستم منظورتون یک جزء برای یک ماهه فکر میکردم کل قرانه
اگه امکانش باشه آیه ها مشخص بشه بهتر نیست؟ چون گاهی در برخی قران ها صفحات تفاوت دارند یا اینکه کسی که میخواد از قران موبایل و ... استفاده کنه دچار اشتباه نشه
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، JAVAD4050
سلام

خانم اردکانی

افراد و تعداد صفحات هم مشخص شدند همین امروز از آیه x تا آیه x را برای هر نفر مشخص کنید تا همین ماه آذر جز اول تموم بشه و از ثواب اون استفاده ببریم.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، FA.ARDAKANI ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  صحبت های یک عضو بعد از دوری از سایت و بازگشت مجدد alireza 0 1,523 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چـــگونـــه در ایــن ســایت جـــستجو کنیم !!!! .Utopia 4 4,074 ۱۳۹۱-۱۰-۲۷، ۰۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند FA.ARDAKANI 8 5,184 ۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری sardarekord 8 4,256 ۱۳۹۱-۱-۶، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  یک پیشنهاد11 saeiideh 7 2,669 ۱۳۹۰-۱۱-۸، ۰۹:۰۱ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,096 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  سلام فقط یه پیشنهاد است FA.ARDAKANI 12 8,064 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام یک پیشنهاد aramo 0 1,386 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۱ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام یه پیشنهاد دیگه دارم ؟ FA.ARDAKANI 6 4,893 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۲:۰۱ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 3 2,493 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۸:۴۸ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان