امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست كمك
سلام دوستان از بين شما مهندساي عزيز كسي هست كه ساكن هرمزگان باشه و بخواد ارشدشو طراحي شهري بخونه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
من شمالی ام شرمنده مهندس...
البته بازم اگه بتونم کمک تون میکنیم ، ما...
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
سلام.متاسفم دوست عزیز.
کسی هست ک امسال قصدداشته باشه اارشد معماری بخونه؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۹-۱، ۰۹:۴۰ عصر)roya.e نوشته است: سلام.متاسفم دوست عزیز.
    کسی هست ک امسال قصدداشته باشه اارشد معماری بخونه؟؟؟؟؟؟؟

مهندس شما میتونین تو تالار معماری موضوع تون رو دنبال کنید
    ممنون

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    مرسي از همرايتون.بنده به شمالي ها ارادت خاصي دارم و خوشبختانه سعادت داشتم مدتي كنارشون زندگي كنم و از مصاحبت با مردم بافرهنگش و هواي تميزش لذت ببرم. ميخوام يكي باشه كه باهاش مبادله اطلاعات نزديكي داشته باشم متاسفانه تنها راه نزديكي ما وصل كردن دو تا درياها به همه البته بماند كه خوبي هاي شما دل ما رو بهتون نزديك نگه داشته است.در هر صورت خييييييييييييييييلي ممنون از پيشنهادتون.لحظه هايتان سراسرشاد وخرم

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۹-۳، ۰۸:۱۶ صبح)r.b نوشته است: مرسي از همرايتون.بنده به شمالي ها ارادت خاصي دارم و خوشبختانه سعادت داشتم مدتي كنارشون زندگي كنم و از مصاحبت با مردم بافرهنگش و هواي تميزش لذت ببرم. ميخوام يكي باشه كه باهاش مبادله اطلاعات نزديكي داشته باشم متاسفانه تنها راه نزديكي ما وصل كردن دو تا درياها به همه البته بماند كه خوبي هاي شما دل ما رو بهتون نزديك نگه داشته است.در هر صورت خييييييييييييييييلي ممنون از پيشنهادتون.لحظه هايتان سراسرشاد وخرم

ممنونم مهندس شما به قول خودتون خییییییییییییییییییییییییییلی به ما لطف دارین
    این نشون از عزت نفس بالای شماست ممنونم
    در ضمن آماده همکاری و پیشنهاد و ... هم هستیم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه maryam azari 0 617 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۹:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: maryam azari
      درخواست رایگان درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه maryam azari 0 628 ۱۳۹۴-۶-۳، ۱۰:۱۲ صبح
    آخرین ارسال: maryam azari
      درخواست مقاله فرسودگی فضای شهری urbanDesign.h 0 1,324 ۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      درخواست راهنمایی برای آزمون سراسری ارشد 92 sardarekord 34 20,588 ۱۳۹۱-۵-۱، ۰۹:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: hadishahr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان