امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لطفا فقط بچه های طراحی شهری بیان تو!!!
اول سلام به همه اعضای خانواده بزرگ طراحی شهری
می خواستم از همه بچه های طراحی شهری و مدیران انجمن طراحی شهری مهندسین عزیز javad4050 و elham90 و @uror@ و s.urbanism و همچنین مدیران طراحی سوالات آزمون های طراحی صمیمانه تشکر و قدردانی کنم و آرزوی موفقیت برای همشون
مخصوصا مهندس javad4050 که در بین تمامی مدیران انجمن بیشترین فعالیت و ارسال رو داشتن.
ضمن تشکر از تمامی این عزیزان علاوه بر 50.000 امتیازی که به حساب هر کدوم هدیه میشه، سعی میشه قسمت طراحی شهری کتاب های انگلیسی که هم اکنون 20 عنوان کتاب داره رو تقویت بکنیم و موضوع بندی هم بشه که دسترسی اعضای طراحی شهری راحت تر و هدفمند تر بشه تا شاید قسمتی از زحمات این عزیزان جبران بشه
تمامی دوستان طراحی شهری اگر کتابی و یا مقاله ای درخواست دارند بفرمایند تا در حد توانمون پیگیری کنیم.
اگر هم کسانی علاقه به همکاری برای تکمیل کتابخانه دیجیتال طراحی شهری ( چه در بخش انگلیسی و چه در بخش فارسی) داره آمادگی خودشون رو اعلام کنند تا هماهنگی های لازم با این عزیزان انجام بشه.

در آخر هم اگر قصد سپاسگزاری از دوستانی دارید که در بخش طراحی بدون هیچ چشم داشتی زحمت می کشند، ایشون رو معطل نگذارید..... :heart: :heart: :heart:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، mahzad ، @uror@ ، JAVAD4050 ، shahryar ، s.urbanism ، elham90 ، kasrak ، godonly. ، aramo
ممنون مهندس
من هم به نوبه خودم از زحمات و تلاش های شما قدر دانی میکنم
امیدوارم همه مون تلاش کنیم تا سایتی مفید و پر بار تقدیم مهندسین عزیز کشورمون کرده باشیم
عضو کوچکی از سایت
;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، @uror@ ، elham90 ، aramo
با سلام وسپاس فراوان از شما
از هدیه ی شما ممنونم خیلی زیاد . البته من فکر میکنم فقط وظیفه ام رو انجام دادم و اطلاعاتم رو با بقیه با اشتراک گذاشتم و باعث شد دوستان تمایل به همکاری داشته باشند. خود شما هم از فعال ترین اعضای سایت هستی و من با اینکه به شدت مشغول کنکور هستم در نگاه گذرا تایپک هاش شما رو میبینم و امیدوارم منم بعد کنکور به سایت برگردم و فعالیت خودم رو پر رنگ تر کنم.
باز بابت هدیه ممنونم[تصویر:  rolleyes.gif]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، shahryar ، alireza ، JAVAD4050 ، elham90 ، aramo
سلام منم اومدم چه کمکی از دستم بر می یاد تا برای خانواده طراحی شهری انجام بدم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050 ، aramo
من به نوبه خودم از زحمات همه دوستان تشكر ميكنم.اميدوارم همه دوستاني كه اينجا بي مزد و منت تلاش ميكنن و به من و دوستان ديگه كمك ميكنن در تمام مراحل زندگيشون موفق و پيروز باشن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050 ، aramo
(۱۳۹۰-۹-۳، ۱۰:۵۹ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام منم اومدم چه کمکی از دستم بر می یاد تا برای خانواده طراحی شهری انجام بدم
سلام مجدد
علاوه بر انجمن فایل های باارزش در حوزه پایان نامه ها، جزوات و کتب و خلاصه اونها، پیشنهاد بنده برای تقویت قسمت انگلیسیه این انجمنه چه کتاب های موجود و چه مقالات
با توجه به اینکه طراحی نسبت به برنامه ریزی تو ایران پیشرفت کمتری داشته نیاز به کار بیشتر و استفاده وسع تر از منابعه ( قاعدتا خارجی، داخلی که گشتم نبود، نگرد نیست...!)
اگه شما پیشنهادی بهتری برای تقویت این قسمت دارید بفرمایید

پاسخ
 سپاس شده توسط asma ، alireza ، JAVAD4050 ، aramo
(۱۳۹۰-۹-۳، ۱۱:۲۱ عصر)asma نوشته است: من به نوبه خودم از زحمات همه دوستان تشكر ميكنم.اميدوارم همه دوستاني كه اينجا بي مزد و منت تلاش ميكنن و به من و دوستان ديگه كمك ميكنن در تمام مراحل زندگيشون موفق و پيروز باشن

ممنون مهندس

بالاترین عبادت خدمت به خلق خداست
امیدوارم بتونم خدمته ناچیزی به مهندسین کشورم ارائه کنم
:rolleyes:

پاسخ
 سپاس شده توسط asma ، elham90 ، ایلیا ، aramo ، @uror@
از همه ی همتون ممنون:)
من تازه میخوام به جمع بچه های طراحی شهری اضافه بشم(اگه خدا بخواد)!اما کاش می تونستم کمکی بکنم:-/
1درخواست،کسی خلاصه ای از کتاب آفرینش نظریه معماری جان لنگ داره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، aramo
دوست عزیز فک میکنم خلاصه کتاب آفرینش نظریه معماری رو میتونید در کتاب زرد خانه شهرسازان پیدا کنید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
:Dمنم به نوبه خودم از تمام زحمت کشان این سایت خصوصا بچه های طراحی شهری تشکر میکنم.خدا قوت
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 974 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,932 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mona323
  كمك كنيد لطفا" : ميدان تافلين كجاست؟ javadrigi 11 5,852 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۰۴:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,149 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hector
  طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,678 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: فولدینگ
  معماری و رابطه آن با برنامه ریزی شهری ماراویا 0 1,536 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  ایرادات مسکن مهر و راه های رفع آن FaTyJo0oN 8 3,102 ۱۳۹۱-۹-۸، ۰۸:۱۰ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,738 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ترافیک شهری ماراویا 0 1,859 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۱۰ عصر
  10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,276 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان