امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من انصراف دادم...
من خیلی ناراحتم هر کار می کنم برنامه هام تنظیم نمی شن این ترم 3 تا پروژه دارم که کلی وقتم رو گرفته :s با این اوصاف فک نکنم بتونم کنکور شرکت کنم:s
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

سلام مهندس .........چقدر زود بريدي.......اصلا برات سپاس نمي زنم

آن چه را بخواهم زندگي به من خواهد داد

يا راهي خواهم يافت يا راهي خواهم ساخت (اين امضاي خودته)

فقط به همين عمل كني ...موفق ميشي
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، alireza ، saeed nasiri majd ، ala sh ، shahryar ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۸:۴۱ صبح)fatyjo0on نوشته است: من خیلی ناراحتم هر کار می کنم برنامه هام تنظیم نمی شن این ترم 3 تا پروژه دارم که کلی وقتم رو گرفته :s با این اوصاف فک نکنم بتونم کنکور شرکت کنم:s
بابا بی خیال!
چرا به این زودی؟! من خیلیا رو میشناسم که تازه تو آبان یا آذر شروع کردن و موفق هم بودن، تازه قبلش اگه تعطیل نبودن، نیمه تعطیل دیگه بودن!! :D
می خوام یه رازی رو بگم که تقریبا همه میدونن اما هیچکی نمیدونه!!؟!!
می دونین یکی از تفاوت های دخترا با پسرا چیه؟
ها... وگوئم!
تفاوتشون اینه که برای اغلب پسرا تقریبا اصلا مهم نیست که نمرشون چند میشه و سر پروژه هاشون چه بلایی میاد و کی اونارو و چه جوری جمع می کنه!!!( البته یه عده ای مثبت هم هستند که حس مسئولیت دارنا :D:D )
به همین خاطر می تونن به راحتی اولویت کارهاشون رو عوض کنن و اون کاریو که دوست دارن انجام بدن ، وقت بیشتری رو بهش اختصاص می دن.
اما
اما دخترا چی؟ تا از استاد 20 نگیرن مگه بی خیاله ماجرا میشن؟!
یه مثالی بزنیم
الان تابستونه بعد 2 تا همکلاسی باهم صحبت می کنن
یکیشون میگه من پارسال 3 تا (اصلا n تا!) پروژه داشتم ترکوندم اما کنکورو ...
اون یکی میگه اتفاقا اون بلایی که تو سر کنکور درآوردی من سر پروژه هام کاملا موفق پیاده کردم! حتی معدلمم شد13.76 ( همینجوری گفتم روحیتون عوض شه) به جاش کنکور شدم 19
خب شما دوست دارید جزو کدومشون باشید؟؟؟؟
پس از همین الان شروع کنید مطمئنم موفق میشید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، FaTyJo0oN ، alireza ، shahryar
(۱۳۹۰-۹-۴، ۰۸:۴۱ صبح)fatyjo0on نوشته است: من خیلی ناراحتم هر کار می کنم برنامه هام تنظیم نمی شن این ترم 3 تا پروژه دارم که کلی وقتم رو گرفته :s با این اوصاف فک نکنم بتونم کنکور شرکت کنم:s

به نظر من اگه از همین الان هم شروع کنی و روزی 5-6 ساعت مطالب خلاصه و تست کار کنی میتونی مجاز بشی و یه تجربه خوبی برای سال آینده میشه

اصلا این کار را نکن و مطمئنم شما میتونید و با توجه به آزمونهای آنلاین که در سایت دادید حدود 15-20 درصد میتونی بزنی که با کمی تلاش بیشتر میتونی میانگین را به 30 برسانی و مجاز شوید.

سپاس

منم براتون سپاس نمیزنم چون ناراحت شدم و دوست داریم اعضای فعال سایت رتبه های خوب را امسال بیارند.

امسال هم مثل پارسال سایت به رتبه های خوب هدایای ویژه ای در نظر گرفته که در موقع خودش در سایت درج خواهد شد.

به نظر من به جای اینکه در وقت آزادت مطالب کنکور را بخونی برعکس عمل کن مطمئنم موفق میشی

اول مطالب کنکوری را بخون در وقت آزادت روی پروژه کار کن{به همین راحتی}
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، Sadeghpour
(۱۳۹۰-۹-۴، ۱۰:۱۶ صبح)AliReza نوشته است:

به نظر من اگه از همین الان هم شروع کنی و روزی 5-6 ساعت مطالب خلاصه و تست کار کنی میتونی مجاز بشی و یه تجربه خوبی برای سال آینده میشه

اصلا این کار را نکن و مطمئنم شما میتونید و با توجه به آزمونهای آنلاین که در سایت دادید حدود 15-20 درصد میتونی بزنی که با کمی تلاش بیشتر میتونی میانگین را به 30 برسانی و مجاز شوید.

سپاس

منم براتون سپاس نمیزنم چون ناراحت شدم و دوست داریم اعضای فعال سایت رتبه های خوب را امسال بیارند.

امسال هم مثل پارسال سایت به رتبه های خوب هدایای ویژه ای در نظر گرفته که در موقع خودش در سایت درج خواهد شد.

به نظر من به جای اینکه در وقت آزادت مطالب کنکور را بخونی برعکس عمل کن مطمئنم موفق میشی

اول مطالب کنکوری را بخون در وقت آزادت روی پروژه کار کن{به همین راحتی}
ولی من سپاسم رو پس نمیگیرم
مهمتر از خوندن یا نخوندن اینه که آدم بدونه باید بخونه یا نباید
این دوتا خیلی باهم فرق دارن

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN
درسته ایلیا ولی من در ایشون میبینم که میتونند و مطمئنم با همین اطلاعات شرکت کنند جزو 3000 نفر و با کمی تلاش میتونند جزو حدود 1200 مجاز شوند.

پروژه را میشه با یه برنامه ریزی انجام داد و چون ضریب 4 آزمون عملی در 5 ماه بعد هست فرصت برای اون آزمون هم به اندازه کافی هست.

در هر صورت به نظرات احترام میزارم ولی بهشون اکیدا توصیه میکنم که ادامه دهند....

ایشون در آخرین آزمون آنلاین سایت در 25 دقیقه 35 سوال درست زده بودند و اگر آزمونهای قبلی ایشون را بررسی کنیم متوجه میشیم که پیشرفت خیلی خوبی داشتند و اگر به همین صورت ادامه دهند بهتر خواهند شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour
(۱۳۹۰-۹-۴، ۱۰:۵۲ صبح)AliReza نوشته است: درسته ایلیا ولی من در ایشون میبینم که میتونند و مطمئنم با همین اطلاعات شرکت کنند جزو 3000 نفر و با کمی تلاش میتونند جزو حدود 1200 مجاز شوند.

پروژه را میشه با یه برنامه ریزی انجام داد و چون ضریب 4 آزمون عملی در 5 ماه بعد هست فرصت برای اون آزمون هم به اندازه کافی هست.

در هر صورت به نظرات احترام میزارم ولی بهشون اکیدا توصیه میکنم که ادامه دهند....

ایشون در آخرین آزمون آنلاین سایت در 25 دقیقه 35 سوال درست زده بودند و اگر آزمونهای قبلی ایشون را بررسی کنیم متوجه میشیم که پیشرفت خیلی خوبی داشتند و اگر به همین صورت ادامه دهند بهتر خواهند شد.
اما با توجه به آزمون ششم برنامه ریزی فکر می کنم به رتبه حتی 500 می تونن امیدوار باشن.
با توجه به اینکه سوالات مدام داره تخصصی تر میشه و نمونشم حذف ریاضیات به همین دلیل بچه های شهرسازی امیدواریشون افزایش پیدا کرده
راستی یادم رفت بگم که تو آزمون ششم برنامه ریزی چند سوال ریاضی بود که قاعدتا نباید باشه!

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour
بچه ها من هم این ترم اخری هم پایان نامه دارم هم طراحی 5 رشته معماری با توجه به اینکه روزی 2 ساعت وقت دارم که بخونم ولی نامید نیستم و امید هم به رتبه های 200 دارم چون ادم اگه بدونه چی بخونه می تونه تو یک فرصت کوتاه شاهکار کنه پس انصراف ندید امید داشته باشید منم سپاس نمیزنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، alireza ، Sadeghpour
(۱۳۹۰-۹-۴، ۱۲:۵۵ عصر)s1s2s3 نوشته است: بچه ها من هم این ترم اخری هم پایان نامه دارم هم طراحی 5 رشته معماری با توجه به اینکه روزی 2 ساعت وقت دارم که بخونم ولی نامید نیستم و امید هم به رتبه های 200 دارم چون ادم اگه بدونه چی بخونه می تونه تو یک فرصت کوتاه شاهکار کنه پس انصراف ندید امید داشته باشید منم سپاس نمیزنم
ممنون از شما
فکر می کنم خیلی منطقیه که بشه همزمان با درس دانشگاه برای کنکور درس خوند و موفق شد
از خانم fatyjo0on هم می خوایم که اگه صلاح می دونه کلا بیخیال این قضیه بشه و اصلا این تاپیکم با جا پاکش کنه!

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour
من از همتون ممنون:blush: واقعا به خودم می بالم که دوستای خوبی مثه شماها دارم
چشم من ادامه میدم:blush: خیلی خیلی خوشحالم با این سایت و آقای دهقان و دوستای خوبی مثه شماها آشنا شدم:blush:

آقای مهندس ایلیا به نظرم اگر این تایپک حذف نشه بهتره تا اگه کسی تو این شرایط قرار گرفت بیاد و از نظرات شما دوستای گرامی استفاده کنه.

بازم ازتون ممنونم:heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، Sadeghpour ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 894 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,360 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24
  به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره- alireza 3 1,469 ۱۳۹۴-۲-۲۹، ۰۱:۳۳ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي alireza 1 992 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۴۳ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم alireza 0 1,035 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
  من رتبه 347 برنامه ریزی شدم.احتمال قبولی هست؟مرحله دو حداقل چند بشم قبول میشم؟ alireza 1 1,365 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  ب نظرتون من با رتبه 165 میتونم قبول بشم? و باید مرحله دومو چند درصد بزنم? alireza 1 1,110 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  من ۵۴۰ برنامه ریزی شدم امیدی هس یا نه؟؟؟ alireza 2 917 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۹:۰۶ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  حیف وقتی که گذاشتم... سرجلسه هم خیلی وقت کم آوردم.... اصن واسه من خوب نبود .... خیلی alireza 3 1,574 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۱:۵۴ عصر
آخرین ارسال: فروغ شمس
  سوالات امسال بیشتر مفهومی بود به نظر من که مباحث مبانی و تاریخ پارسال آسون تر بود . alireza 0 1,236 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۱۲:۳۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان