امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 3.26
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*15000امتیاز*ارسال هر پروژه آماده با فرمت word و پاورپوینت{تا 11 آذر 1390}
سلام

از الآن تا پایان روز جمعه 11 آذر ماه 1390 برای ارج نهادن به ارسال های دوستان برای هر ارسال پروژه کامل با فرمت word و یا پاورپوینت 15000 امتیاز در نظر گرفته ایم.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، parasto_gh ، 0RKIDEH ، mahzad ، ایلیا ، atelieahjam
سلام می خواستم بپرسم، منظورتون از پروژه، چه نوع پروژه ای میشه؟
خوب همه کارهایی که ما انجام میدیم به نوعی پروژه هست. یک مقاله توصیفی؟ یک کار عملی؟ یک جمع آوری اطلاعات ساده؟
اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
و یک انتقاد، هیچ گونه ارزیابی روی فایل هایی که بچه ها می‏زارن ندارین. بین یک فایل کامل یا یک فایل ناقص معمولی تفاوتی هست؟
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۷، ۱۰:۴۳ صبح)parasto_gh نوشته است: سلام می خواستم بپرسم، منظورتون از پروژه، چه نوع پروژه ای میشه؟
خوب همه کارهایی که ما انجام میدیم به نوعی پروژه هست. یک مقاله توصیفی؟ یک کار عملی؟ یک جمع آوری اطلاعات ساده؟
اگه بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.
و یک انتقاد، هیچ گونه ارزیابی روی فایل هایی که بچه ها می‏زارن ندارین. بین یک فایل کامل یا یک فایل ناقص معمولی تفاوتی هست؟

سلام

ممنون از سوال خوبتون

ببینید هدف سایت اینه که تعداد زیادی پروژه آماده برای دانلود در سایت باشه و بهتره که در کنار پروژه درج بشه که برای کدوم درس و برای چه مقطعی هست.

اگر پروژه شما خیلی بهتر از پروژه های آماده سایت باشه کافیه یک پیام خصوصی دهید تا واریزی سایت بیشتر بشه

اون فایلی که بشه به عنوان یک پروژه تلقی کرد برای ما کفایت میکنه

در مورد انتقادتون کاملا حق با شماست ولی نمیشه همه پروژه ها را یکی یکی دانلود کرد و چک کرد و بستگی به افرادی داره که در سایت فعالیت میکنند.

در کل یکی باید اعلام کنه که پروژه ها را بررسی و امتیاز بندی کنه که از توان خودم خارجه چون خیلی گرفتارم{آزمون های آنلاین- جواب دادن به پیامهای بیشمار- ارسال فایلهای دوستان در سایت- و....}

ممنون از شما و تشکر ویژه مدیریت از فعالیت خوب و مستمر شما

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
سلام، ممنون از پاسختون. من از اینکه در این انجمن فعالیت می‏کنم خوشحالم. تا بحال انجمن های زیادی عضو بودم اما به دلایل زیاد و نکات مثبت فراوان شما و همکارانتون خیلی دوست دارم اینجا فعالیت کنم. به هر حال ممنونم. مسئله امتیاز گرفتن نیست، مسئله اینه که بتونیم از هم دیگه چیزای زیادی یاد بگیریم. من کلاً در آموزش و یادگیری به بانک اطلاعاتی اعتقاد فراوانی دارم. خودم هم در حال حاضر مدرس دانشگاه هستم و به همه دانشجوهام توصیه می‏کنم در این سایت عضو بشن. بازهم ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خلاصه نکات از شار تا شهر (دکتر سید محسن حبیبی) FaTyJo0oN 10 23,381 ۱۳۹۴-۱۱-۵، ۰۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت هوا و اقليم شناسی atelieahjam 0 1,671 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۸:۲۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت ‫کامپوزيت grc atelieahjam 0 1,601 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مقررات مرتبط با طرح های توسعه و عمران محمد یگانه 0 1,399 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  آشنایی با برخی مکتب ها و ایسم های مهم Sh.N 0 1,443 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۰:۳۰ صبح
آخرین ارسال: Sh.N
  پاورپوینت تفکیک زمین در شهرسازی MHAKBARI 0 2,531 ۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  دانلود فایل با ارزش توسعه پایدار شهری-7 فصل با آزمون و 206 صفحه با حجم کم haydariyan 2 3,372 ۱۳۹۱-۷-۱۱، ۰۲:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خلاصه ی فصل 8 -11 کتاب برنامه ریزی راهبردی جواد مهدی زاده lofra 0 1,762 ۱۳۹۱-۵-۲۰، ۱۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: lofra
Smile تحلیل های gis با Arc view tabasom 0 1,535 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: tabasom
  روابط متقابل شهر و روستا با تاکید بر ایران.rar aramo 0 2,078 ۱۳۹۰-۱۲-۲۱، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان