امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعویق زمان آزمون سوم طراحی شهری و نفرات اول تا دهم آزمون دوم طراحی شهری 5 آذر 1390
نفرات اول تا دهم آزمون دوم طراحی شهری:

برای دیدن روی تصویر کلیک کنید

برای آزمون بعدی از همین الآن ثبت نام کنید قبل از آزمون برای شما رمز ارسال خواهد شد.

زمان آزمون بعدی: شنبه 3 دی ماه مبلغ آزمون: 1000 تومان{برای طراحی سوال}

برای پرداخت آنلاین روی لینک زیر کلیک کنید:

[تصویر:  bmaj5sltnsh2g9hzrmmy.png]

از طریق کارت به کارت اینترنتی و یا دستگاه خودپرداز

شماره کارت بانک ملی:

6037991048334001 به نام علیرضا دهقان

شماره کارت بانک تجارت:

6273532070124806 به نام علیرضا دهقان

از طریق واریز به حساب بانکی

1- شماره حساب بانک ملی - سیبا

0104055549006 به نام علیرضا دهقان

شماره حساب بانک تجارت

4583626803 به نام علیرضا دهقان

با سپاس

نام كاربري و مبلغ و شماره رسيد را به شماره 09171388783 sms كنيد.

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط mahzad ، kasrak ، diamond
سلام و خسته نباشید
من کارشناسی رشته مهندسی نرم افزارم رو گرفتم و حالا می خوام رشته طراحی شهری برای ارشد رو امتحان بدم.
با توجه به اینکه من فرصت 2 ماهه برای خواندن دروس تئوری دارم می خواستم راهنمایی کنید کدوم کتابها و از چه کسانی را بخونم؟
هیچ کس منبع های خاصی را معرفی نکردند و برای هر درس خیلی از کتابها را معرفی کردند که من فرصتشون رو ندارم و نمی دونم از کجا باید تهیشون کنم
متشکرم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۹-۱۳، ۰۸:۳۹ عصر)نسیم91 نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من کارشناسی رشته مهندسی نرم افزارم رو گرفتم و حالا می خوام رشته طراحی شهری برای ارشد رو امتحان بدم.
    با توجه به اینکه من فرصت 2 ماهه برای خواندن دروس تئوری دارم می خواستم راهنمایی کنید کدوم کتابها و از چه کسانی را بخونم؟
    هیچ کس منبع های خاصی را معرفی نکردند و برای هر درس خیلی از کتابها را معرفی کردند که من فرصتشون رو ندارم و نمی دونم از کجا باید تهیشون کنم
    متشکرم

سلام

به این تاپیک بروید و از راهنماییهای رتبه 1 کنکور 1390 در گرایش طراحی شهری استفاده کنید و فایلهای فوق العاده را دانلود کنید و فایلهای جزوات هم در انجمن vip هست که میتونید استفاده کنید و سوالتون را هم بپرسید و جواب بگیرید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3888

برای شرکت در آزمونهای آزمایشی طراحی شهری سایت هم اگه خواستید ثبت نام کنید.

سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak
    مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی
    آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
    سلام به همه علاقمندان

دوستان زیادی به شماره پیامک سایت نام کاربری ارسال نمودند ولی چون هزینه پرداخت ننموده اند این آزمون به احتمال زیاد در زمان دیگری برگزار میشود که در صورت تعویق زمان آن اعلام خواهد شد.

تیم برگزاری آزمونهای آنلاین برنامه ریزی و طراحی شهری ایران شهرساز

پاسخ
    بدلیل واریز ننمودن وجه توسط افراد ثبت نامی تاریخ آزمون بعدی مشخص نیست و در صورت به حد نصاب رسیدن برگزار خواهد شد.

افرادی هم که وجه را واریز نموده اند هم به محض شروع و اعلام به اطلاعشان خواهد رسید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,565 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,352 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,339 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,006 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,884 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,410 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,954 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,502 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,501 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,122 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان