امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:4:مارکوس وایترویوس در مکان گزینی شهرها به چه عاملی بیشتر اهمیت می داد؟
جواب این سوال رو 24 ساعت دیگر یعنی 1 روز بعد خواهم گفت هر کی هر چی میدونه بیاد بگه.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، poroshot ، aramo
جلوگیری از ورود بادهای مزاحم به شهر؟
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط poroshot ، aramo
مفهوم تقارن!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط poroshot ، aramo
ممنون از بچه هایی که تو جواب دادن سوالات حتی اگه غلط هم باشه شرکت میکنن.جواب این سواال سلامتی انسان میباشد.که این معمار دوره ی رنسانس عوامل زیادی رو مطرح کرده است ولی به عامل سلامتی انسان بیشترین اهمیت رو در مکانگزینی شهرها میداد.

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، ala sh ، maj5 ، shahryar ، yasaman ، poroshot ، aramo ، Brightness
(۱۳۹۰-۹-۷، ۱۰:۱۶ صبح)parasto_gh نوشته است: جلوگیری از ورود بادهای مزاحم به شهر؟

اینو کی می گفت؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,445 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,727 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,286 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,147 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,676 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 881 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,142 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  مقایسه دو عکس چی می بینید 4 زمردیان 1 1,331 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان