امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اجرای پیشنهادات شما بصورت کامل برای سایتی برتر
سلام مهندسین پویای سایت ایران شهرساز

از امروز پیشنهادات شما برای کامل شدن سایت انجام و لینک انجام شده در اختیار شهرسازان قرار میگیرد.

1- پیشنهاد برای اضافه شدن انجمن اصلی یا زیر مجموعه در سایت

2- انتقال مطالبی که مرتبط نیستند با دادن لینک اون ارسال ها و یا تاپیک ها

3- حذف تاپیک های غیر مفید یا کم بازدید که فقط باعث سردرگمی کاربران میشود.

4-و ...... {هر ایده ای که دارید که میتونه مفید باشه ارائه دهید}

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، mahzad ، elham90 ، haydariyan ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۹-۷، ۰۷:۱۴ عصر)AliReza نوشته است: سلام مهندسین پویای سایت ایران شهرساز

از امروز پیشنهادات شما برای کامل شدن سایت انجام و لینک انجام شده در اختیار شهرسازان قرار میگیرد.

1- پیشنهاد برای اضافه شدن انجمن اصلی یا زیر مجموعه در سایت

2- انتقال مطالبی که مرتبط نیستند با دادن لینک اون ارسال ها و یا تاپیک ها

3- حذف تاپیک های غیر مفید یا کم بازدید که فقط باعث سردرگمی کاربران میشود.

4-و ...... {هر ایده ای که دارید که میتونه مفید باشه ارائه دهید}

با سپاس

سلام مهندس و خسته نباشيد
نمي دونم دوستان پيشنهاد دادن يا نه ....ولي اگه يه بخشي رو به عنوان تبريك و تسليت مناسبت ها و ... بذارين بد نيست .......چون من مي خواستم ايام محرم رو تسليت بگم به همه دوستان اما همچين بخشي رو پيدا نكردم .......توي تالار گفتمانم كه نميشه .......ممنون از زحمتي كه مي كشيد ....
در ضمن ايام محرم رو به شما و خانواده محترمتون و به همه اعضاي سايت ايران شهرساز تسليت ميگم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، alireza ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
نقل‌قول: سلام مهندس و خسته نباشيد
نمي دونم دوستان پيشنهاد دادن يا نه ....ولي اگه يه بخشي رو به عنوان تبريك و تسليت مناسبت ها و ... بذارين بد نيست .......چون من مي خواستم ايام محرم رو تسليت بگم به همه دوستان اما همچين بخشي رو پيدا نكردم .......توي تالار گفتمانم كه نميشه .......ممنون از زحمتي كه مي كشيد ....
در ضمن ايام محرم رو به شما و خانواده محترمتون و به همه اعضاي سايت ايران شهرساز تسليت ميگم

سلام ممنون از پیشنهاد خوبتون

انجام شد و لینک انجمن در موضوعهای عمومی سایت:

انجمن تخصصی شهرسازی ومعماری ایران / درباره انجمن شهرسازی و معماری / موضوع های عمومی سایت / تبريك و تسليت مناسبت ها

اینم آدرس لینک:

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=326

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
سلام
ممنون مهندس به خاطر توجهتون ...............
موفق باشيد

پاسخ
پیشنهاد من
اگه بخایم یه سایت خوب و پر بار داشته باشیم باید با برنامه ریزی و هدف جلو بریم حالا اگه یه هسته مرکزی و مدیریت تشکیل بشه این اهداف به سر منزل خود خواهد رسید.
اگه سوالی بوددر خدمتم .... (با کمی تاخیر البته به بزرگی خودتون ببخشین دیییه)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
پیشنهاد دهید...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,825 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,263 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  اطلاعیه تشکیل کارگروه دکتری ایران شهرساز 94 برای تبادل نظر در لاین-line alireza 4 2,826 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۹:۴۳ عصر
  اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,551 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
  اطلاعیه درج مشخصات مناسب برای فایل های فروشگاهی atelieahjam 0 919 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  بروزرسانی پروفایل و اطلاعات صحیح برای آمارگیری دقیق alireza 2 1,736 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۱:۳۶ صبح
  خبر ویژه تخفیف ویژه برای آرشیو ویژه تخصصی مهندسی atelieahjam 0 1,127 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۶:۳۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان