امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:6:کدام منطقه در روم به خواهر و رقیب روم مشهور بود؟
جواب این سوال هم در 1 روز بعد خواهم داد حالا هر کی میخواد بیاد و جواب رو بگه.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، mahzad ، .Utopia ، Brightness
سلام میشه بگید این سوالو از کدوم منبع برداشت کردید؟لطفا منبع خودتونو بعد هر ج بگید تا ما استفاده کنیم.ممنون:rolleyes:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
شهر اوگوستودونوم (آوتن).......موریس.........صفحه 82

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط yasaman ، mahzad
فکر کنم جواب mahnazed صحیحه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مهناز جان همونطور که ارکیده عزیز گفتن جواب شما درسته.لطفا اگه جواب رو میگید منابع رو نگید من قبلا توضیح دادم که هر سوال که میگم از خود مطالب سایت و اگه از مطالب سایت سوال ندم در اون صورت منابعش رو میگم ولی میخوام خودشون برن پیدا کنن و مجبور بشن بخونن.جواب سوال اوگوستودونوم که نیاز به توضیح بیشتر نداره.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، محروم ، yasaman
خب اشکالش چیه منبع گفته شه؟مگه هدف یادگیری نیست؟ما که تمام مطالب سایت رو دانلود نمیکنیم که بدونیم منبع رو.ممنون از دوستمون که منبع رو گفتن:shy:

پاسخ
 سپاس شده توسط محروم ، ایلیا ، mehdime007
(۱۳۹۰-۹-۱۰، ۰۶:۵۳ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: خب اشکالش چیه منبع گفته شه؟مگه هدف یادگیری نیست؟ما که تمام مطالب سایت رو دانلود نمیکنیم که بدونیم منبع رو.ممنون از دوستمون که منبع رو گفتن:shy:
اتفاقا من هم فکر می کنم که گفتن منابع اشکالی نداره که هیچ خیلی هم ضروریه
با این روش ترغیب به خوندن هم بیشتر میشه
وگرنه هیچ کس خوشش نمیاد دنبال مطلبی بگرده که نمی دونه کجاست!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,455 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,745 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,302 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,153 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,686 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 885 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,148 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود alireza 1 1,438 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,309 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان