امتیاز موضوع:
  • 78 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مقاله كارگاه برنامه ريزي شهري اسماعيل شيعه
سلام دوستان
يه مقاله يا پاورپوينت در مورد كتاب كارگاه برنامه ريزي شهري دكتر اسماعيل شيعه مي خوام
فقط اگه كسي داره لطف كنه بهم خبر بده تا ايميل بدم چون عضو ويژه نيستم نمي تونم دانلود كنم
اگه بتونيد كمك كنيد واقعها ممنون مي شم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
فکر کنم مهندس صادقپور یا ایلیا بتونند کمکتون کنند یه فایلی در این مورد اگر ذهنم یاری کنه باید در سایت باشه یا مرتبط با این موضوع

امیدوارم دوستان کمک کنند
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، zarryn ، ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۹، ۰۸:۵۵ عصر)AliReza نوشته است: فکر کنم مهندس صادقپور یا ایلیا بتونند کمکتون کنند یه فایلی در این مورد اگر ذهنم یاری کنه باید در سایت باشه یا مرتبط با این موضوع

امیدوارم دوستان کمک کنند
سلام
چشم
می گردم اگه بود حتما
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
من پاورپوينت مربوط به كارگاه برنامه ريزي دكتر شيعه چاپ دانشگاه پيام نور رو پيدا كردم متاسفانه نتونستم بزار تو سايت كسي هست كه بتونه بهم بگه كه چاپ پيام نور با چاپ علم و صنعت چقدر فرق داره

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۱۶، ۰۸:۳۳ عصر)zarryn نوشته است: من پاورپوينت مربوط به كارگاه برنامه ريزي دكتر شيعه چاپ دانشگاه پيام نور رو پيدا كردم متاسفانه نتونستم بزار تو سايت كسي هست كه بتونه بهم بگه كه چاپ پيام نور با چاپ علم و صنعت چقدر فرق داره

سلام شما به ایمیل سایت iranshahrsaz@yahoo.com میل کنید تا با نام خودتون در سایت قرار داده بشه

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، zarryn
من گشتم اما تا الان چیزی پیدا نکردم

پاسخ
 سپاس شده توسط zarryn

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری lofra 3 5,488 ۱۳۹۶-۴-۱۴، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: امجدی
  مقاله تغییر کاربری اراضی saharava 0 1,692 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: saharava
  کمک >> کسی مقاله ای در مورد تاثیر مسکن بر سیمای شهری سراغ داره؟!! Ahadrpn 0 1,137 ۱۳۹۴-۱۰-۱۲، ۰۵:۱۰ صبح
آخرین ارسال: Ahadrpn
  درخواست فوری maryam.s 2 1,936 ۱۳۹۴-۱-۲۳، ۰۷:۰۷ عصر
آخرین ارسال: hero
  درخواست maryam.s 0 1,466 ۱۳۹۴-۱-۲۳، ۰۶:۰۸ عصر
آخرین ارسال: maryam.s
  مقاله ای در مورد انواع منظر و نگهداری و مدیریت آن ها alireza 0 2,382 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۲۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من مقاله درباره زیبا شناسی شهری به لاتین میخواهم میتونید کمکم کنید؟ alireza 3 2,324 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان مقاله در ارتباط با بافت های تاریخی alireza 2 3,075 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۲:۳۱ صبح
آخرین ارسال: faezeh1372
  درخواست رایگان مقاله اي در مورد يك پروژه اجرا شده كه در آن از روش عقلايي استفاده شده Brightness 0 1,735 ۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان مقاله nazanin.hamid 1 1,240 ۱۳۹۳-۹-۹، ۱۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان