امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داغ*جدول مواد امتحاني و ضرايب دروس آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1391 دانشگاه آزاد
داغ*جدول مواد امتحاني و ضرايب دروس آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال 1391 دانشگاه آزاد

اینم داغ داغ بعد از خود دانشگاه آزاد در دنیای نت

دانلود کنید و تعجب کنید{فقط برنامه ریزی شهری ها تعجب کنند}

برای بحث در مورد برنامه ریزی شهری به لینک زیر بروید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   jadval zarayeb-iranshahrsaz.com.zip (اندازه: 66.25 KB / تعداد دفعات دریافت: 207)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، mahzad ، mehman ، mehdime007
سلام خسته نباشيد لطفا اگه ممكن در مورد اولويت دانشگاه ارشد ازاد رشته طراحي شهري كمك كنيد به نظر تون كدوم دانشگاه علوم تحقيقات يا تهران مركز يا قزوين يا ......كلا كدوم دانشگاه از لحاظ مدرك و استاد بهتر ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، mehdime007
دوست عزیز از لحاظ اساتید بخواید تهران تحقیقات بیشترین سابقه ب همراه بهترین اساتید رو در حوزه ی طراحی شهری داره...
موفق باشید..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، mehdime007 ، mehman ، 0RKIDEH
سلام واسه ارشد ازاد برنامه ریزی شهری کدوم دانشگاه احتمال قبولیش بیشتره؟ مرکز یا علوم تحقیقات؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
فک میکنم دوستان اگه لطف کنند سوالاتشونو تو بخش تالار گفتمان بپرسن سریعتر ب نتیجه میرسن کما اینکه روند هر تاپیک هم بهم نمیریزه...ممنون

پاسخ
 سپاس شده توسط mah.architect ، alireza ، 0RKIDEH
salam azizaam klhaste nabashi bebin alan oloom tahghighat ghaboolish bishtare chon hata age tooye zakhirehaam beri khodaee nakarde albate yek forsat dade ke betooni shahrhaye digeee ke oloom tahghighat daneshgah dare ghabool shi chon daneshgahe oloom alan darshahrhaye digeam daneshgah zade albate ba hamoon asatid

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون فقط من اگه 1 در صد قبول شم فقط تهران میتونم برم

پاسخ
ishaalaaaaah ghabool mishi ozve in site bashio begi momkene nasham !!!! bebin rahiane arshado bekhoon hatmaaan ghabool mishi shaaaaaak nakon :)movafagh bashi azizaaam

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
مرسی عزیزم میتونی واسم از راهیان ارشد یکم بیشتر اطلاعات بدی آخه من شمال زندگی میکنم همه منابع رو اینجا اینجا نداره

پاسخ
bale mitooni az oonjaam bekharish bebin ketabie ke hameye konkooraye salhaye ghablo toosh dare fek mikonam 10 salo dashte bashe ham azad ham sarasari albate joda hastan shoma azado begir..((esme ketab:rahiane arshad:ke konkooraye mokhtalefo daree))khoobie ketab ine ke javabaro kamel tozi dade man ke raziam azash chon az hamoona soal miad age betooni kamel bekhoonish aliiieee

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,256 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 649 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,614 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 839 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 0 824 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۱ صبح
  ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 0 923 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۷ صبح
  اولویت بندی منابع ارشد طراحی شهری 1396 alireza 0 1,031 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان