امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست: کسی جغرافیا و شهرشناسی دکتر یدالله فرید را داره؟
هر کی این کتاب رو داره یه جوری به من برسونه بد جوری لازمش دارم به خصوص 3 فصل اولش رو.جبران میکنم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
من تو پیام نور دارم تدریس می‏کنم. درس شهرشناسی. یکی از منابعش سه فصل اول همین کتابه. خودم هم خیلی دنبالش گشتم اما پیدا نکردم. واسه همین خودم دارم خلاصش می‏کنم، اما فکر نکنم تا آخر ماه تایپش تموم شه. تموم شد میفرستم واستون. اما اگه شما زودتر پیدا کردین به من هم بدید
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا
سلام ببخشید متوجه نمیشم یعنی کتاب رو پیدا نمی کنید یا خلاصه اش رو؟
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۱۰، ۰۹:۵۶ عصر)afagh haydariyan نوشته است: سلام ببخشید متوجه نمیشم یعنی کتاب رو پیدا نمی کنید یا خلاصه اش رو؟
اینطور که دوستان سفره دلشونو باز کردن فکر کنم اسم کتاب هم به زور پیدا بشه اون که خود کتابه!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
نه کتاب که هست. اما یه خورده گرونه، من سه فصل اولش رو کپی کردم. ولی خوب فایلش رو احتیاج دارم.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۱۲، ۱۲:۳۷ عصر)parasto_gh نوشته است: نه کتاب که هست. اما یه خورده گرونه، من سه فصل اولش رو کپی کردم. ولی خوب فایلش رو احتیاج دارم.
الان چی ارزونه؟!
پردازش کتاب سولات سال 90 رو زده فکر کنم 50 صفحه نشه! میده 18000 هزار تومن!!! ( یا 15000 تومن دقیقا یادم نیست)
با آب طلا هم نوشته باشنش اینقدر نمیشه
گاهی وقتا فکر می کنم حالا تنها چیزی که اهمیت نداره حقوق مصرف کننده است، پس چرا ما از قانون کپی رایت ( البته جدیدا شده بگیر و بچسبان، ورژن 2011) استفاده ( یا سوء استفاده! ) نکنیم؟؟؟
با این نگاه هرچی پایان نامه و مقاله و مطالب مختلف و غیر مختلف و ... آهای !!!!!!
هرچی هست بذارید دیگه
(((((((البته گاهی وقتا از این فکرا می کنم :D ))))))))

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,406 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,678 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 102 46,160 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: منصور91
Star توجه توجه : این پیغام را در ایمیل های خود باز نکنید niloofar83 0 1,485 ۱۳۹۱-۳-۹، ۱۰:۰۱ عصر
آخرین ارسال: niloofar83
  بهترین نرم افزارها در شهرسازی را نام ببرید aramo 16 7,083 ۱۳۹۱-۲-۲۵، ۱۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mhmehdinia
  هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 4 3,066 ۱۳۹۰-۱۲-۲۳، ۰۷:۱۱ عصر
آخرین ارسال: n4rnia
  هر روز یک سوال116:شهرسازان رنسانس فضا را به کمک ... محدود میکردند. Vasta 1 1,926 ۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: seywan_kurd
  سوال105:تنها شهری که محدوده قرون وسطایی خود را حفظ نموده؟ Vasta 4 2,308 ۱۳۹۰-۱۰-۲۸، ۱۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Vasta

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان