ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
تهیه نقشه کلی و تفکیکی شهرها و روستا ها

وزارت راه و شهرسازی موظف به تهیه نقشه کلی و تفکیکی برای شهرهای با جمعیت کمتر از بیست و پنج هزار نفر و روستاهای دارای بیست خانوار و بیشترشد.

وزیران عضو کارگروه مسکن بنا به پیشنهاد مشترک وزارت راه و شهرسازی و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و به استناد ماده (3) قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن – مصوب 1388- و با رعایت تصویب نامه، آئین نامه اجرایی قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن را تصویب کردند.
براساس این آئین نامه، وزارت راه و شهرسازی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی حسب مورد موظف هستند براساس ماده (1)قانون الحاق موادی به قانون ساماندهی و حمایت از تولید و عرضه مسکن – مصوب 1388- برای شهرهای با جمعیت کمتراز بیست و پنج هزار نفر و روستاهای دارای بیست خانوار و بیشتر علاوه بر تهیه نقشه کلی، نقشه تفکیکی وضع موجود املاک واقع در محدوده مصوب شهرها و روستاهها ی مشمول منطبق با وضعیت ثبتی را با اولویت پروژه های مسکن مهر تهیه و به اداره ثبت اسناد و املاک محل ارسال کنند.

آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
 سپاس شده توسط: AliReza ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، .Utopia
2
RE: تهیه نقشه کلی و تفکیکی شهرها و روستا ها
ممنون از به روز بودنتون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) AliReza 367 1395-8-15، 12:43 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  رشته ی تحصیلی من مهندسی عمران گرایش نقشه برداری بوده،دو رشته ی طراحی شهری یا برنامه ر AliReza 1,930 1393-6-31، 08:21 عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  این کار شدنی است؟تهیه جزوات... AliReza 2,936 1392-5-7، 08:32 عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  لیست تخصص های لازم برای تهیه ی طرح تفصیلی؟؟؟ kiana7822 886 1391-11-15، 10:53 عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  3 شهر جدید به نقشه ایران اضافه شد 0RKIDEH 1,044 1390-4-27، 09:15 صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل