امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مطلب ونقشه برای لاهیجان
کدوم قسمت گذاشتید؟؟:huh:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۱۸، ۰۴:۵۵ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: کدوم قسمت گذاشتید؟؟:huh:
نمی گم خودتون بگردید!
شاید از جاهای دیگه ی سایت هم خوشتون اومد!! :D

آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
اگه لطف کنید بگید ممنون میشم چون پروژه دارم باید به استاد نشون بدم استاد تایید کنه

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۱۸، ۰۹:۲۵ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: اگه لطف کنید بگید ممنون میشم چون پروژه دارم باید به استاد نشون بدم استاد تایید کنه
ایشالا که موفق باشید
اما یکی طلبتون! :@
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5274

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
:s:s:s:s:s:s:s:s:s:sمرسی استاد

پاسخ
salam man lahijaniam
kole etelaate lahijano daram az tarhe jame ta ettelaate tarikhi.age mikhayed ye mail behem bezanid.
keyhan_shams@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط diamond
    (۱۳۹۰-۹-۲۵، ۱۱:۵۵ عصر)keyhan نوشته است: salam man lahijaniam
    kole etelaate lahijano daram az tarhe jame ta ettelaate tarikhi.age mikhayed ye mail behem bezanid.
    keyhan_shams@yahoo.com
    سلام همشهری عزیز.واقعا دارید؟؟واو خیلی مرسیییی:blush:

پاسخ
    (۱۳۹۰-۹-۲۶، ۱۲:۳۰ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است:
    (۱۳۹۰-۹-۲۵، ۱۱:۵۵ عصر)keyhan نوشته است: salam man lahijaniam
    kole etelaate lahijano daram az tarhe jame ta ettelaate tarikhi
    سلام همشهری عزیز.واقعا دارید؟؟واو خیلی مرسیییی:blush:
    دوست عزیز هر اطلاعاتی دارید در سایت بزارید تا همه استفاده کنند و یا میل کنید و اگه خیلی قیمتی هست با اینجانب هماهنگی کنید تا مشکلی که برای یکی از کاربران سایت رخ داد برای دیگران رخ ندهد.

با سپاس
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط diamond ، ایلیا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,479 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      عدم ارتقا پایه پروانه اشتغال (طراحی) برای فارغ التحصیلان معماری علمی کاربردی یا کاردا saeed nasiri majd 9 4,678 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: s1s2s3
      هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,636 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 102 46,249 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۱۱:۵۸ صبح
    آخرین ارسال: منصور91
      یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,682 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: urbanism2012
      هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 4 3,070 ۱۳۹۰-۱۲-۲۳، ۰۷:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: n4rnia
      تشکر ویژه برای ( هر روز یک سوال ) .Utopia 4 3,152 ۱۳۹۰-۱۱-۲۷، ۰۶:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: lofra
    Wink پیشنهادی برای دانشجویانی که به مقاطع بالاتر فکر می کنند saeiideh 24 9,746 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۴۷ صبح
    آخرین ارسال: saeiideh
      هرروز یک سوال:18:حق مالک در ملک دیگری برای کمال استفاده از ملک خود را حق ...... گویند zolatan 7 4,784 ۱۳۹۰-۹-۱۹، ۱۰:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا
      هر روز یک سوال:14:شهرک اکباتان در سال1345 برای چه اقشاری از مردم طراحی گردید؟ meysam rezaei 4 3,036 ۱۳۹۰-۹-۱۹، ۰۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: meysam rezaei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان