امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرروز یک سوال:8:کدام یک از شهرهای آمریکا دارای شالوده ای مثلث شکل است؟
کی میدونه کدوم شهر آمریکایی طرحی مثلثی داره؟
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط meysam rezaei ، alireza ، 0RKIDEH ، asma ، mahzad ، .Utopia ، Brightness
شهر واشنگتن دی سی:D

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
گارلند ،جزیره هاوایی! ، ...
راستی جوابای درست امتیاز هم دارن؟؟ :)
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
شیکاگو ؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
جواب شهر واشنگتن دی سی بر اساس طرح پیشنهادی لانفان که سه راس مثلث قائم الزاویه عبارتند از:کاپیتول-کاخ ریاست جمهوری-بنای یاد بود واشنگتن.خالی از لطف نیست بدونیم که به واشنگتن شهر فواصل با شکوه و شهر اهداف عالی هم میگن.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، mahzad ، kiana7822 ، maj5 ، .Utopia ، Brightness
بد نیست بدانیم استاد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    حاج امین ما شاگردی می کنیم در مکتب حضرت والا

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,406 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,152 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
      مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,685 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
      از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,312 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,306 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
    آخرین ارسال: sh.j.m
      هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,617 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,362 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: azadeh gh
      یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 102 46,219 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۱۱:۵۸ صبح
    آخرین ارسال: منصور91
      هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,516 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: ali.falahatgar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان