ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 96 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Star  پاورپوینت کتاب تاریخ شکل شهر جیمز موریس
پاورپوینت کتاب تاریخ شکل شهر جیمز موریس

فهرست مطالب:

تمدن بین النهرین
تمدن  مصر
تمدن هند
تمدن یونان
تمدن روم
شهرهای قرون وسطی
شهر های دوره رنسانس
شهر های دوره انقلاب صنعتی
منابع

[payment=2200]
.pptx   تاریخ شکل شهر-مهدی محرری.pptx (اندازه: 6.14 MB / تعداد دفعات دریافت: 320) [/payment]
آخرین ارسال های من :

2
RE: پاورپوینت کتاب تاریخ شکل شهر جیمز موریس
با سلام :لطفا نام کاربری اینجانب محمد تخم کاری بدون هرگونه علامت و نقطه باشد

آخرین ارسال های من :
3
(1390-9-11، 02:39 عصر)محمد تخم کاری نوشته است:  با سلام :لطفا نام کاربری اینجانب محمد تخم کاری بدون هرگونه علامت و نقطه باشد

سلام

شما با دو نام کاربری ثبت نام کردید و من الان همین نام را فعال کردم و با نام کاربری دیگه شما که در زیر ی نقطه می باشد وارد نشوید.

سپاس
آخرین ارسال های من :

4
salam

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: godonly.
    5
    سلام .من يعني هيچي نميتونم دانلود كنم؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: ایلیا
      6
      (1390-9-11، 05:48 عصر)shiva نوشته است:  سلام .من يعني هيچي نميتونم دانلود كنم؟؟؟؟؟
      سلام
      حالا چرا اینقدر عصبانی!؟
      شما باید ابتدا عضو ویژه سایت بشید
      تاپیک زیر رو نگاه بفرمایید
      http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5177
      آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
       سپاس شده توسط: alireza ، godonly.
      7
      خیلی عالی بود. ممنونم. خلاصه و مفید
      آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
      ساختنی است.
      8
      بسیار عالی .ممنون

آخرین ارسال های من :
      9
      مرررررررررررررررررررررسی

آخرین ارسال های من :
      10
      چطوری بایدپاورپوینتودانلود کنم بخش روم هم داره
      آخرین ارسال های من :

ازصدای گذرآب چنان میفهمم.تندترازآب روان عمرگران میگذرد.زندگی را نفسی..ارزش غم خوردن نیست آنقدرسیربخندکه ندانی غم چیست
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        دانلود خلاصه کتاب آیین شهرسازی پایدار E.Y.I 7,802 1395-5-2، 05:02 صبح
      آخرین ارسال: E.Y.I
        دانلود کتاب بسیار ارزشمند فرهنگ شهرها نوشته مامفورد با فورمت word yaser seraj 4,044 1394-11-17، 09:31 صبح
      آخرین ارسال: Mohad
        رایگان! خلاصه کتاب تجدد فراتجدد ماراویا 2,054 1393-8-25، 12:41 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        غیر رایگان دانلود پاورپوینت بررسی سابقه قانونگذاری و سير تحولات برنامه ريزی شهری ايران atelieahjam 1,620 1393-6-20، 03:15 عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        غیر رایگان دانلود پاورپوینت شهرنشینی و برنامه ریزی شهری در ایران atelieahjam 1,581 1393-3-15، 01:32 صبح
      آخرین ارسال: atelieahjam
        خلاصه درس کتاب مبانی سازه برای معماران - دکتر گلابچی MHAKBARI 4,192 1392-11-26، 06:23 عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        غیر رایگان خلاصه کتاب جامعه شناسی شهری- رسول ربانی امير سويزي 1,450 1392-10-17، 09:11 صبح
      آخرین ارسال: امير سويزي
      Rainbow غیر رایگان خلاصه کتاب سیر اندیشه ها -1 - pdf mahdiyeh 21,522 1392-7-30، 11:35 عصر
      آخرین ارسال: hesam.n
        غیر رایگان دانلود خلاصه تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران=>>بخش اول و دوم و پایانی yaser seraj 4,832 1391-10-17، 10:27 عصر
      آخرین ارسال: mehdiplaner
        غیر رایگان بخشی از کتاب مرمت شهری دکتر حبیبی - ppt parasto_gh 11,343 1391-9-15، 04:47 عصر
      آخرین ارسال: Ben
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        تعرفه های جدید اینترنت مخابرات به طور رسمی اعلام شد 11 ساعت پیش setare1396 setare1396 گفتگوی آزاد
        نکات سئو در 2017 از زبان آدام کلارک - قسمت دوم 11 ساعت پیش setare1396 setare1396 گفتگوی آزاد
        غیر رایگان  دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 6-29 0RKIDEH مصطفی 1992 تحقیقات ،جزوات(vip-2)
        پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
        منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
        مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
        دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
        دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
        غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 6-10 parasto_gh mtr6510 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 6-10 alireza mtr6510 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax 6-10 mtr6510 mtr6510 تالار گفتمان طراحی شهری
        آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری 6-10 mtr6510 mtr6510 نرم افزار
        شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 6-5 somita thicharua88 اخبار طراحی شهری
        تدریس و آموزش روش راندینلی 6-5 yaser seraj thicharua88 مدل های کمی در شهرسازی
        راهنمایی 6-1 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل