ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Smile  جمع دوستانه شهرسازای دانشگاه قزوین

سلام این قسمتو اختصاص میدیم به دانشجوها و شهرسازای دانشگاه آزاد قزوین(باراجین) و حتی دانشگاه بین الملل.خوشحال میشم یه جمعی خوب تشکیل بدیم اینجا ودرباره مسایل و رشتمون و استادا و کتابها حرف بزنیم.من دانشجوی ترم 3 شهرسازی باراجینم و ازتون میخوام اگه از دانشگاه باراجین و بین الملل کسی تو سایت هست اینجا در گفتگوها شرکت کنه.ممنون:blush::heart:
 سپاس شده توسط: ایلیا ، alireza ، kasrak
2
RE: جمع دوستانه شهرسازای دانشگاه قزوین
اتفاقا بنده هم کارشناسی بین الملل بودم
البته هیچ خاطره خوبی از اونجا ندارم :-/
اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: diamond
3
این کار شما خیلی عالیه و امیدوارم که دوستان هم همکاری کنند بزودی این تاپیک را در تابلو اعلانات هم قرار میدم تا بازدید بیشتری داشته باشه و همیشه در دید باشه
 سپاس شده توسط: ایلیا ، diamond ، saeed nasiri majd
4
(1390-9-12، 01:06 عصر)AliReza نوشته است:  این کار شما خیلی عالیه و امیدوارم که دوستان هم همکاری کنند بزودی این تاپیک را در تابلو اعلانات هم قرار میدم تا بازدید بیشتری داشته باشه و همیشه در دید باشه
البته مهندس یه تاپیک دیگه هم برای دانشگاه قزوین هست فکر کنم واسه ارشد باشه، اگه درست یادم باشه
اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
5
ممنون مهندس دهقان.مهندس ایلیا شما به عنوان فارق التحصیل دانشگاه بین الملل خیلی میتونید به دانشجوهایی که تو این تاپیک سوالاشونو مطرح میکنن و راهنمایی میخوان کمک کنید ممنون پیشاپیش:blush:
6
سلام
بنده هم دانشجوی ارشد باراجینم

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
 سپاس شده توسط: diamond
7
سلام من هم ترم 1 ارشد قزوینم!
If you can dream it, you can do it

Walt Disney
 سپاس شده توسط: diamond ، kasrak
8
سلام .منم بینول سال آخرم.برعکس اون دوستمون تااااااااااااا دلتون بخواد خاطرات خوب داریم.کلا زندگیمون خاطرست تو این شهر و دانشگاه:D
شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
 سپاس شده توسط: diamond ، kasrak ، miad_salamati
9
سلام منم بین المللی می خونم و سال آخر هستم.
 سپاس شده توسط: diamond ، kasrak
10
سلام دوستان منم ارشد برنامه ریزی شهری باراجین ام ترم1، کلی هم خاطره دارم چون با شرایط خاصی دارم میخونم و میام.اما راضی ام و همه تلاشم رو می کنم.خوشحال میشم بتونیم بیشتر با هم تعامل داشته باشیم.
 سپاس شده توسط: diamond ، saeed nasiri majd ، kasrak
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 7,080 1391-7-25، 11:47 عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 2,228 1391-7-22، 02:06 صبح
آخرین ارسال: godonly.
  جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته s1s2s3 11,471 1391-7-21، 02:43 صبح
آخرین ارسال: mehman
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 2,219 1391-7-20، 10:52 عصر
  یکشنبه 16/7/91 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد s1s2s3 3,920 1391-7-16، 01:22 عصر
  یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید s1s2s3 2,280 1391-7-2، 09:37 عصر
  انتخاب رشته...کدوم دانشگاه بهتره...؟ abcdefghijklm 6,460 1391-3-11، 01:06 عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  امسال کدام دانشگاه را برای کنکور آزاد 91 انتخاب کرده اید-چقدر آماده اید؟ alireza 2,717 1391-3-2، 02:11 عصر
آخرین ارسال: urbanplanner
  آیا کنکور امسال برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسکیس داره؟ alireza 1,185 1391-2-11، 08:41 عصر
آخرین ارسال: alireza
  بچه ها به نظر شما سوالات مباحث عمومی دانشگاه ازاد برای طراحی و برنامه ریزی مشترکه امس s1s2s3 1,933 1390-11-7، 11:58 صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل