امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه کسی می دونه شهرستان لارستان کجای ایران هستش
می شه بگید لارستان مال کجاست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۱۱-۷، ۱۱:۵۳ صبح)s1s2s3 نوشته است: می شه بگید لارستان مال کجاست

استان فارس و شهر بسیار گرمی است و فرودگاه بین المللی داره حتی از بعضی از شهرهای بزرگ هم مجهزتر هست.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، Elham.A ، abcdefghijklm ، somita ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
سلام .
همونطور که مهندس دهقان گفتند در استان فارس قرار داره
برای اطلاعات بیشتر هم می تونین پرتال لارستان رو ببینید:
http://www.irahestan.com/
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، mehdime007

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هدف ایران شهرساز چیست؟؟؟؟؟ 0RKIDEH 6 4,486 ۱۳۹۳-۵-۱۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: leila
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,749 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,346 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
  تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,750 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,985 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,270 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,540 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  یک پیشنهاد برای بچه های ارشد طراحی شهری سعیده66 3 2,002 ۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: elham90
  کسی میدونه پایان نامه طراحی شهری چه جوریه ایا مثل معماریه s1s2s3 2 2,094 ۱۳۹۱-۸-۱، ۱۰:۴۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,871 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان