امتیاز موضوع:
  • 69 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جمع دوستانه شهرسازای دانشگاه قزوین
من امروز تو سایت عضو شدم.منوتو درس GIS کمک کنید دوستان.ممنونم...:heart:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، diamond
    (۱۳۹۰-۹-۱۷، ۱۱:۵۵ عصر)behnazi نوشته است: من امروز تو سایت عضو شدم.منوتو درس GIS کمک کنید دوستان.ممنونم...:heart:
    چشم!
    شما سوالاتتون مطرح بفرمایید جواب دادن از اعضای سایت
    در ضمن می تونید برای سوالات تخصصی در این زمینه به تاپیک زیر هم مراجعه بفرمایید
    http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=308
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    ممنونم مهندس ایلیا از راهنماییتون:blush:
    (۱۳۹۰-۹-۱۷، ۰۲:۴۷ عصر)ایلیا نوشته است: میگم به جای اینکه این تاپیک بشه محل تبادل اطلاعات، بیشتر شده شبیه سایت های خبری!
    این هفته بخاطر تعطیلات اتفاقا اطلاع رسانی مهندس مفید بود ممنون ازشون.دریاره خبرای منم که لازم دیدم اینجا دوستان ببینن استفاده کنن ولی کمتر سعی میکنم اینطور شه.ولی مهندس ایلیا تا همچین تاپیکی جابیفته زمانبره:blush:
    آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
    پاسخ
    اولین دوره مسابقات شبیه سازی سازه های مهندسی (پل ماکارونی)
    برنامه هفته پژوهش گروه معماری وشهرسازی

فایل‌(های) پیوست شده
    .jpg   13900919125205.jpg (اندازه: 64.27 KB / تعداد دفعات دریافت: 10)
    .jpg   13900922145503.jpg (اندازه: 49.19 KB / تعداد دفعات دریافت: 10)
    آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
    پاسخ
     سپاس شده توسط diamond
    salam
    man daneshjooye memari manzare benalmelalam:)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط diamond
      علی آقا میگم مپ تبریز بچینیم؟:D
      آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
      پاسخ
       سپاس شده توسط diamond
      (۱۳۹۰-۹-۲۶، ۱۱:۲۳ صبح)ali3011 نوشته است: salam
      man daneshjooye memari manzare benalmelalam:)

سلام به جمع دوستانه دانشجوهای قزوین خوش اومدی:blush:
      (۱۳۹۰-۹-۲۶، ۱۲:۲۴ صبح)saeed nasiri majd نوشته است: اولین دوره مسابقات شبیه سازی سازه های مهندسی (پل ماکارونی)
      برنامه هفته پژوهش گروه معماری وشهرسازی
      بچه ها هرسال میترکونن امسالم مث سالای قبل.
      فقط یه چیزی که دغدغه ما شهرسازای دانشکده شده اینه که همه بچه های همه رشته ها بخصوص دانشکده صنایع و برق (مکاترونیک و ...) و بچه های دانشکده خودمون (بچه های معماری)خیلی فعالن و نمایشگاه میذارن اما ما شهرسازیا یا نمایشگاه نمیذاریم یا اگه تک وتوک باشه کیفیتش خوب نیس.بیاین یکاری کنیم بچه های شهرسازی قوین ولی راهنما میخوان:-/:-/

پاسخ
      pas ma ke daneshgamun qazvin nist chi kar koniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim?????????????????????????????????????
      آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
        و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
      که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
       سپاس شده توسط diamond
      شما میتونید نظراتتونو بدید و ما استفاده کنیم .ممنون از حضور خوبتون .مهم مکان دانشگاه نیس مهم همکاریه:blush:

پاسخ
      شما هم می تونید همشهریهای تحصیلیتون رو پیدا کنید

پاسخ
       سپاس شده توسط diamond ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,056 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: s1s2s3
        بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,865 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: godonly.
        جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته s1s2s3 42 14,704 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: mehman
        من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,044 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
        یکشنبه 16/7/91 زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد s1s2s3 5 4,683 ۱۳۹۱-۷-۱۶، ۰۱:۲۲ عصر
        یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید s1s2s3 0 2,853 ۱۳۹۱-۷-۲، ۰۹:۳۷ عصر
        انتخاب رشته...کدوم دانشگاه بهتره...؟ abcdefghijklm 14 8,683 ۱۳۹۱-۳-۱۱، ۰۱:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: ایلیا
        امسال کدام دانشگاه را برای کنکور آزاد 91 انتخاب کرده اید-چقدر آماده اید؟ alireza 5 3,515 ۱۳۹۱-۳-۲، ۰۲:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: urbanplanner
        آیا کنکور امسال برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسکیس داره؟ alireza 0 2,092 ۱۳۹۱-۲-۱۱، ۰۸:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        بچه ها به نظر شما سوالات مباحث عمومی دانشگاه ازاد برای طراحی و برنامه ریزی مشترکه امس s1s2s3 4 2,528 ۱۳۹۰-۱۱-۷، ۱۱:۵۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان