امتیاز موضوع:
  • 66 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد کنکور آزاد معماری؟؟؟
سلام دوستان میخواستم بدونم برای قبول شدن تو کنکور ارشد معماری دانشگاه های ازاد شهرستان(مثلا کرمانشاه همدان) صرفا خوندن جزوات مثلا پارسه یا نمیدونم هر کدوم از این موسسات که بهترن(کدوم بهتره؟) و یه چند تا کتاب کمکی کافیه؟!!یا نه اینجا هم باید مثل کنکور سراسری کلی کتاب خوند و اخرش هم معلومم نباشه از کجا سوال درمیاد؟!!(من شنیدم مثلا تو تکمیل ظرفیت خیلیا رو تو همین شهرستانا پذیرش کردن و کشکیه!!!:exclamation::exclamation:)
و اینکه اصلا ارزش داره ارشد رو از دانشگاه ازاد گرفت اونم شهرستان؟مدرکش اعتباری داره ؟و کمک میکنه یا نه پول و عمر هدر دادنه؟!!(به خاطر مشکل سربازی میخوام برم اگه وقت داشتم برای سراسری میخوندم)(خواهشا بحث اینکه طراحی شهری خوبه و معماری اشباع شده و بدرد نمیخوره رو پیش نکشین)
من مدرک کارشناسیم رو از سراسری گرفتم و پس حداقل یه مدرک معتبر دارم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم:D:D:D

پاسخ
اصلا اگه فردا با مدرک ارشد ازد بریم دنبال کار چه کار ازاد چه دولتی نمیگن این چیه برای ما اوردی؟مدرکت بدرد نمیخوره؟!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۱۷، ۰۴:۳۵ عصر)soheil368 نوشته است: اصلا اگه فردا با مدرک ارشد ازد بریم دنبال کار چه کار ازاد چه دولتی نمیگن این چیه برای ما اوردی؟مدرکت بدرد نمیخوره؟!!!
سلام
من هرچی منتظر شدم بقیه جواب بدن مثل اینکه فعلا سرکارم!
خب طبیعیه محرم سر همه شلوغه
واقعیتش معماری خیلی سردرنمیارم اما یه چی تابلوه
اینکه اگه برای ادامه تحصیل می خواید آره موثره اما اگه برای کار اونچنان موثر نیست خیلی از جاها که اصلا!
بسته به مهارت فارغ التحصیل داره و لا غیر!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط soheilarch
ممنون از ایلیای عزیز .ممنون میشم بقیه دوستان هم واد بحث مدرک دانشگاه ازاد بشن.قبول شدن تو واحد همدان و کرمانشاه و شهرستانها سادس یا مثل سراسری مشکله؟اسکیسش ساده تره درصد بالا زدن یا نه؟اسکیس کلاس لازم داره یا با کتاب احسان طائفه و صدیق کار راه میفته؟خوندن فقط جزوه های یکی از موسسه ها کافیه یا باید مثل سراسری کلی کتاب خوند؟

پاسخ
کسی نمیخواد تو این بحث شرکت کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:huh::huh::huh::huh::huh::huh::huh:

پاسخ
الان واسه کار دیگه نیازی به مدرک سراسری یا ازاد نیست. پارتی می خواهد وبس:D:D:D

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط soheilarch
    برای کار که فرقی نمیکنه باید خودت زرنگ باشی درضمن خیلیا تو دانشگاه آزاد درس میخونن اما واقعا هوش خوبی دارن و درس میخونن و درسو می فهمن همه اینا بستگی به خود آدم داره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، soheilarch

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      رشته معماری sara515 2 1,486 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: pari32184
      راهنمایی پلاتر رنگی nikoo013 1 537 ۱۳۹۵-۸-۲۹، ۰۶:۳۱ عصر
    آخرین ارسال: nikoo013
      اهمیت صرفه جویی در مصرف انرژی liyaoo 0 671 ۱۳۹۵-۵-۲۵، ۰۶:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: liyaoo
      راهنمایی mdream 4 1,228 ۱۳۹۵-۳-۱۷، ۰۴:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: yalda118
      دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 930 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 945 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,898 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: memar1394
      مشاوره از علاقمندان دعوت می شود در نقد و بررسی این طرح مسکونی شرکت نمایند atelieahjam 2 1,598 ۱۳۹۴-۳-۳۰، ۰۷:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
    Heart درخواست راهنمایی arak_2008 7 2,523 ۱۳۹۴-۳-۲۶، ۰۷:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: arak_2008
      برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,347 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: soheylnn

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان