ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Smile  دانلود لیست پی دی اف منابع ارشد طراحی شهری
سلام این منابع ارشد طراحی شهری هست مهندسای عزیز امیدوارم استفاده کنید

.pdf   attachment.pdf (اندازه: 75.8 KB / تعداد دفعات دریافت: 706)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، ایلیا ، nazaninrahimi ، arvik ، dely_sh ، JAVAD4050 ، nur ، maryam taban ، atelieahjam ، sepidam
2
RE: دانلود لیست پی دی اف منابع ارشد طراحی شهری
(1390-9-13، 11:49 صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است:  سلام این منابع ارشد طراحی شهری هست مهندسای عزیز امیدوارم استفاده کنید
سلام
ممنون
میگم جمع آوریشم کار خودتونه؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: atelieahjam
3
مرسی113

آخرین ارسال های من :
    4
    سلام
    امکانش هست منابع مرحله دوم کنکور طراجی شهری رو بگید ممنون میشم
    آخرین ارسال های من :

همیشـــــــــــــــــــــه دنبال افرادی که کمترین اهمیـــــــــــــــــــت را در زندگی به ما می دهند می دویم. چرا به این کار پایان ندهیم و اطرافمان را نگاه نکنیم تا ببینیم چه کسانی دنبال ما می دونـــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــد؟
      5
      سپاس از لطف شما
      کلی منبع ارشد طراحی پیدا کردم، نمیدونم تو 1 سال آینده میتونم همش رو مطالعه کنم؟! شروع کردم چند تا بود الان شده 100 تا!!! خدا به دادم برسه با این وضعیت حافظه ام، باید یه مدتم بشینم هر چی خوندم دوباره از اول مرور کنم که خودش 1 سال دیگه وقت میبره :)
      باز هم ممنون از لطفتون
      آخرین ارسال های من :

[تصویر:  iranshahrsaz.com_36805063693235141396.jpg]

پس هرگز نگو هرگز....
      6
      (1393-3-6، 02:26 عصر)maryam taban نوشته است:  سپاس از لطف شما
      کلی منبع ارشد طراحی پیدا کردم، نمیدونم تو 1 سال آینده میتونم همش رو مطالعه کنم؟! شروع کردم چند تا بود الان شده 100 تا!!! خدا به دادم برسه با این وضعیت حافظه ام، باید یه مدتم بشینم هر چی خوندم دوباره از اول مرور کنم که خودش 1 سال دیگه وقت میبره :)
      باز هم ممنون از لطفتون

مهندس شماهم اشتباه منو تکرار نکن.اول کتابای مهم رو بخون و حتما مسلط.لازم نیست حتما هرچی منابع هست رو بخونی!.بعدش همزمان با کتابای بعدی اینایی رو هم که خوندی مرور کن

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        منابع فوق العاده مهم کارشناسی ارشد و دکترا(جدید) meysam rezaei 2,970 1395-11-15، 01:38 صبح
      آخرین ارسال: kasrak
        منابع کنکور ارشد شهرسازی (برنامه‌ریزی و طراحی شهری) nima 15,804 1395-11-15، 01:34 صبح
        برای کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری حداقل اینا رو باید حتما بخونین... ALI XxX 2,237 1395-11-15، 01:27 صبح
        [خبر شهرسازی] کتاب شهرهای رویایی؛ 7 ایدة شهری به عنوان شاکلة جهان kasrak 230 1395-11-13، 12:32 عصر
        دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی در 5 سال اخیر (طراحی و برنامه ریزی) Rozhan.Urbanism 1,113 1394-4-29، 01:19 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        درخواست رایگان منابع آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی-برنامه ریزی شهری haydariyan 1,509 1394-2-7، 09:39 صبح
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        درخواست رایگان آزمون عملی و تشریحی کارشناسی ارشد unit 1 2,053 1393-10-18، 01:47 عصر
      آخرین ارسال: unit 1
        جدیدترین منابع ارشدجغرافیا و برنامه ریزی شهری m.marziye 1,871 1392-6-25، 11:40 عصر
      آخرین ارسال: 9123533029
        منابع کنکور ارشد طراحی شهری برای سال 1391 reza1366 10,000 1391-2-8، 07:49 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشخصات کلی،برنامه درسی وسرفصل دروس دوره ارشدودکترای طراحی شهری JAVAD4050 2,174 1390-7-28، 12:06 عصر
      آخرین ارسال: شیرکو
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 4-3 alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
        100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
        درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل