ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Star  شهرساز یعنی؟!از دوستان میخوایم هرکس یه جمله بنویسه
مهندسای عزیز هرکس اینجا یه جمله بنویسه.از نظر شما شهرساز یعنی..:blush:
جمله من :
شهرساز یعنی خالق یک تمدن
دوستانی که از این تاپیک بازدید میکنن یه نظر بنویسن لطفا.ممنون از توجه شما مهندسای عزیز
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
 سپاس شده توسط: AliReza ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، aramo ، somita ، Saeedm
2
RE: شهرساز یعنی؟!از دوستان میخوایم هرکس یه جمله بنویسه
شهر ساز یعنی طراحی شهری
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

سپاس شده توسط: diamond ، mahsa.aezzi ، Saeedm
3
به نظر من شهرسازی یک رشته ی میان رشته ایه. پس شهرساز کسی که واسه خیلی از سوال های بی پاسخ جوابی داشته باشه.:rolleyes:

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: diamond ، aramo ، JAVAD4050 ، Saeedm
4
فعلا شهرساز یعنی انجام یک سری از امور از روی تقلید و بدون نوآوری! ( خیلی ناراحت کنندس)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: diamond ، aramo ، somita ، Saeedm
5
از خودمون شروع کنیم تا ایران بهترو شهرهای آبادتر داشته باشیم.مهندس ایلیا مثبت بیندیش;)

سپاس شده توسط: ایلیا ، 0RKIDEH ، Sadeghpour
6
(1390-9-18، 12:12 عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است:  از خودمون شروع کنیم تا ایران بهترو شهرهای آبادتر داشته باشیم.مهندس ایلیا مثبت بیندیش;)
چشم قربان!

سپاس شده توسط: diamond ، aramo
7
شهرسازی یک علم میان رشته ای است که باید با رشته های دیگر از جمله جغرافیدان، جامعه شناس، اقتصاددان، روانشناس،معمار، مدیریت و محیط زیست در هماهنگی باشد به طور مثال کسی که جغرافیای برنامه ریزی شهری می خواند علاوه مباحث درگیر در موضوع شهر در ارتباط با شهروندان به عوامل تاثیر گذار دیگر از جمله عوامل طبیعی، فرهنگی، اجتماعی که هم درون و بیرون شهر را در نظر میگیرد می پردازد یعنی محیط و انسان.
جامعه شناس کنش ها و رفتارهای مردم با خود و جامعه و همچنین در ارتباط با سیستم سیاسی، اجتماعی را تجزیه و تحلیل می کند
اقتصاددان و دیگر رشته ها به نحوی دیگر می توانند تاثیر گذار باشند شهرساز موفق کسی است نظرات مفید را جمع کرد و یک نظر قاطع و مفید دهد و در به وجود آمدن یک شهر سالم تاثیر گذار باشد
این تعاریف رو خودم نوشتم اگر غلط املایی دارد ببخشید با عجله بود

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: diamond ، shahryar ، kasrak
8
شهرساز یعنی انسانی که می‏فهمد درد شهرش چیست، اما دستانش را بسته اند.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
 سپاس شده توسط: aramo ، shahryar ، shokri
9
میگم اگه عنوان تاپیک بودن درددل های یک شهرساز می شد مناسب تر بود!

سپاس شده توسط: aramo
10
من معتقدم شهرساز یعنی کسی که هنر درست زندگی کردن را یاد میگیرد...
درسته که ماها فعلا زیاد جای فعالیت نداریم ولی به نظر من که بهترین رشته ممکن رو داریم،لااقل برای خودمون مفیده...
و من معتقد
هستم که با ورود مهندسانی مانند شما از این به بعد اوضاع تغییر جدی می کنه...

نمیدونم اینجا جاشه یا نه؟ببخشید اگه جاش نیست...
دوستان من یه پیشنهاد دارم:
اگه موافقید یه بحثی راجع به بهتر کردن دوره آموزشی شهرسازی راه بندازید،یه سری مشکلات شاید قسمت اعظم مشکلات از آموزش ناشی میشه که همه ماها لااقل دوره کارشناسیو یا گذروندیم یا داریم میگذرونیم...و فک کنم اکثرا از کیفیت آموزشی ناراضی هستیم.یا اگه شماها راضی هستین لااقل بگید چه طویاس که ماهم پیشنهاد بدیم...تا همه از بهاری سبز و شیییییرین لذت ببرند...
مرسی.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: parasto_gh ، AliReza ، Sadeghpour ، aramo ، ایلیا ، shahryar ، somita ، kasrak
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) AliReza 2,894 1392-12-8، 12:24 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی AliReza 5,901 1392-11-27، 12:10 عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) AliReza 5,843 1392-11-16، 03:51 عصر
آخرین ارسال: s.t
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 5,356 1392-11-7، 01:16 صبح
  بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود AliReza 1,037 1392-4-19، 11:54 عصر
  هر روز یک سوال:26:از نظر مک کی برنامه ریزی یعنی؟ meysam rezaei 1,795 1390-9-29، 05:56 عصر
آخرین ارسال: parasto_gh
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل