ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
هر روز یک سوال:12:بنیانگذار سلسله ماد که ساخت هگمتانه هم در زمان اوست کیست؟
جواب این سوال رو در 24 ساعت دیگه خواهم داد هر کی جوابها رو میدونه بیاد بگه.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
2
RE: هر روز یک سوال:12:بنیانگذار سلسله ماد که ساخت هگمتانه هم در زمان اوست کیست؟
اگه اشتباه نکنم باید "دیاکو" باشه.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: meysam rezaei
    3
    (1390-9-15، 03:17 صبح)meysam rezaei نوشته است:  جواب این سوال رو در 24 ساعت دیگه خواهم داد هر کی جوابها رو میدونه بیاد بگه.

به نظر من هم دیاکو است
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    4
    دیائوکو (بالاخره یه سوال آسون!!;))
    آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
    5
    دیا اکو
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    6
    دیاکو هگمتانه را بنا کرد و به دور از چشم مردم در داخل دیوارهای آن زندگی میکرد
    هگمتانه(اکباتان) در زمان هوخشتره هم پایتخت بود

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: meysam rezaei ، maj5
    7
    هوخشتره.:blush:
    آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
    8
    با تشکر از همه ی بچه ها که شرکت کردن همه درست جواب دادن به غیر از آناهیتا جواب درست دیاکو میباشد.من خودم قصد ندارم سوالی بگم که آسون باشه مثلااین سوال رو میدونستم زیادیها میدونن چون یکی از بچه ها گفته بود چقدر سوالاتون سخته از اینا تو کنکور نمیاد واسه همین سوال آسون دادم.من سعی میکنم دوباره سوالایی بدم که فکر میکنم نمیدونید چون اینجوری بازم چند تا چیز جدید یاد میگیرید.

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، haydariyan ، AliReza ، Elham.A
    9
    منم فکر می‏کنم سوالات سخت خیلی بهتره. بازم ممنون از تلاشتون

سپاس شده توسط: haydariyan ، yasaman
    10
    دیاکو ؟

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 2,440 1391-9-1، 03:48 عصر
    آخرین ارسال: azadeh gh
      هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 4,152 1391-8-14، 02:07 عصر
    آخرین ارسال: ali.falahatgar
      هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 2,264 1390-12-23، 07:11 عصر
    آخرین ارسال: n4rnia
      هر روز یک سوال:4:مارک وس وایترویوس در مکان گزینی شهرها به چه عاملی بیشتر اهمیت می داد؟ meysam rezaei 2,849 1390-12-16، 09:26 عصر
    آخرین ارسال: poroshot
      هر روز یک سوال:47:اساس تشکیل دهنده و بوجود آورنده ی محله چیست؟ meysam rezaei 2,101 1390-12-12، 09:38 عصر
    آخرین ارسال: mobin61
      تشکر ویژه برای ( هر روز یک سوال ) .Utopia 2,246 1390-11-27، 06:26 عصر
    آخرین ارسال: lofra
      سوال آمار: در مقایسه با نسبت های مستقل؟ MUD 1,470 1390-11-12، 01:49 عصر
    آخرین ارسال: seywan_kurd
    Exclamation هرروز یک سوال 119 : کدام شهر ؟ seywan_kurd 2,596 1390-11-11، 07:56 عصر
    آخرین ارسال: نادر اوستا
      سوال 129 : میدان کونت گاردن ؟ seywan_kurd 2,039 1390-11-10، 10:17 عصر
      هرروز یک سوال 125: در کدامیک از دورهای زیر نظام دیوانسالاری وجود نداشته است ؟ seywan_kurd 1,252 1390-11-6، 12:34 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل