ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 3.01
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Smile  مقاله دگردیسی و پایابی در مرمت شهری
امیدوارم مفید باشه

.pdf   Lotfi.pdf (اندازه: 1.09 MB / تعداد دفعات دریافت: 119)

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
2
RE: مقاله دگردیسی و پایابی در مرمت شهری
(1390-9-15، 01:37 عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است:  امیدوارم مفید باشه
واقعا بود
اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: diamond
3
خواهش میکنم امیدوارم واقعا خوب باشه.مهندس من هنوز نتونستم فایلای حجم بالا ارسال کنم آخه تعداد پارتا خیلی میشه شما خودتون چه جور ارسال میکنید؟:huh:
 سپاس شده توسط: ایلیا
4
(1390-9-18، 12:14 عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است:  خواهش میکنم امیدوارم واقعا خوب باشه.مهندس من هنوز نتونستم فایلای حجم بالا ارسال کنم آخه تعداد پارتا خیلی میشه شما خودتون چه جور ارسال میکنید؟:huh:
حجم هر پارت رو بین 5 تا 10 مگابایت تعیین کنید
قرار هم نیست که همه پارت ها رو یکجا آپلود کنید، می تونید تو چند مرحله اینکار رو انجام بدید
اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
5
اا مرسی واقعا معضلی شده بود واسم:blush:dاگه پارتهاشو یکدفعه نذارم مثلا یه مقالرو اونوقت میاد؟؟
6
(1390-9-18، 02:32 عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است:  اا مرسی واقعا معضلی شده بود واسم:blush:dاگه پارتهاشو یکدفعه نذارم مثلا یه مقالرو اونوقت میاد؟؟
متوجه آخر جملتون نشدم
اما اگه مثلا فایل شما 26 مگابایت باشه میتونید بکنیدش 3تافایل 7 مگی و 1فایل 5 مگی و هرروز 1 فایل رو آپ کنید
قطعا بعد از اینکه تمامی فایل ها آپلود شدن قابل استفاده برای سایر دوستان هست اما خوب حتما همونطوری که شما لطف می کنید و فایل ها رو در اختیار دیگران قرار میدید، دیگران هم خیلی صبور منتظر میمونن

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: alireza ، diamond
7
مرسی از راهنماییتون:blush:
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  مقاله یافتن راهکارهایی برای جلب مشارکت مردم در طرح‌های مرمت شهری بر پایه‌ی نظریه بازی alireza 1,357 1393-9-7، 12:16 صبح
آخرین ارسال: alireza
  مقاله نقش خاطره جمعی در باززنده سازی بافتهای شهری: ارائه راهکار در خصوص ناحیه تاریخی لاهیجا alireza 1,302 1393-9-7، 12:15 صبح
  مقاله کاربرد تکنیک تاپسیس در رتبه‌بندی پروژه‌های طراحی شهری تهران با رویکرد سنجش تحقق‌پذیری alireza 1,242 1393-9-7، 12:10 صبح
  مقاله دانلود مقاله تعیین و تحلیل میزان استاندارد شاخص های کلیدی استفاده از پارک های شهری atelieahjam 1,077 1393-7-25، 07:21 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود مقاله آسیب شناسی لرزه‌ ای معابر شهری (مطالعه موردی: محله کارمندان،کرج) atelieahjam 1,315 1393-2-17، 12:39 صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود مقاله:بررسي كاربري اراضي در بخش مركزي شهر آملpdf-53 alireza 3,986 1392-11-11، 03:27 عصر
  دانلود مقاله:محله مسكوني پايدار: مطالعه موردي نارمكpdf-20 alireza 5,292 1392-10-15، 01:05 عصر
آخرین ارسال: arcsom
  دانلود مقاله بازشناسی نقش و تأثیر جریا نهای فکری عصر صفوی در شک لگیری ورودی مساجد alireza 1,056 1392-9-8، 07:31 عصر
  دانلود مقاله بازاندیشی در آموزش درس «آشنايي با معماري معاصر *» alireza 1,033 1392-9-8، 07:28 عصر
  دانلود مقاله معماری امروز و ابهامی در باب ثابت و متغیر* عاطفه کرباسی** alireza 1,634 1392-9-8، 07:26 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل