ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
مطالبی در مورد بافت فرسوده قبل از انقلاب کسی داره
سلام دوستان
برای یکی از پروژه هام مطالبی در مورد قوانین بافت فرسوده قبل از انقلاب و قوانین مربوط به آن در برنامه های عمرانی قبل از انقلاب نیاز دارم (تا جایی که میدونم قبل از انقلاب اصطلاحش "محلات قدیمی و غیر بهداشتی" بوده)
چندتایی که بیشتر مطرحه رو دارم اما بیشتر لازم دارم یعنی هر قانونی که به نحوی میتونه مرتبط با بافت فرسوده باشه
و تحلیل های مربوط به انها
یا مثلا سال ...... قانونی در این باره نداشتیم و به فلان دلیل ضعف در قانون بوده یا چنین تحلیل هایی......
کسی چیزی در این باره داره؟ ممنون میشم
یا کتابی که توضیحات خوبی داشته باشه هست بهم معرفی کنید؟

آخرین ارسال های من :
2
RE: مطالبی در مورد بافت فرسوده قبل از انقلاب کسی داره
(1390-9-15، 10:13 عصر)orkideh_04 نوشته است:  سلام دوستان
برای یکی از پروژه هام مطالبی در مورد قوانین بافت فرسوده قبل از انقلاب و قوانین مربوط به آن در برنامه های عمرانی قبل از انقلاب نیاز دارم (تا جایی که میدونم قبل از انقلاب اصطلاحش "محلات قدیمی و غیر بهداشتی" بوده)
چندتایی که بیشتر مطرحه رو دارم اما بیشتر لازم دارم یعنی هر قانونی که به نحوی میتونه مرتبط با بافت فرسوده باشه
یا مثلا سال ...... قانونی در این باره نداشتیم و به فلان دلیل ضعف در قانون بوده یا چنین تحلیل هایی......

من یه پاور دارم راجع به این موضوع(تقریبا)اما خیلی سنگینه حجمش121m تیکه تیکه اش می کنم اگر شد آپلود می کنم
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5633
به اینجا مراجعه کنید
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
 سپاس شده توسط: alireza ، 0RKIDEH
3
RE: مطالبی در مورد بافت فرسوده قبل از انقلاب کسی داره
(1390-9-15، 11:17 عصر)saeed nasiri majd نوشته است:  
(1390-9-15، 10:13 عصر)orkideh_04 نوشته است:  سلام دوستان

من یه پاور دارم راجع به این موضوع(تقریبا)اما خیلی سنگینه حجمش121m تیکه تیکه اش می کنم اگر شد آپلود می کنم

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5633
به اینجا مراجعه کنید

بی نهایت ممنونم از لطفتون

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  تحقيق ٣٠ صفحه در مورد ميدان فردوسي از نظر درك و بيان alireza 1,144 1393-10-2، 01:01 صبح
آخرین ارسال: alireza
  درخواست غیر رایگان کسی نمونه کامل طرح4 از تهران داره من بگیرم ازش alireza 1,075 1393-9-16، 02:43 عصر
آخرین ارسال: alireza
  در خواست مقاله در مورد ويژگي شهر هاي ايراني ahmad reza zare 1,431 1391-1-16، 05:12 عصر
آخرین ارسال: ahmad reza zare
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  روانشناسی رنگ در بازاریابی برند و طراحی سایت چقدر تاثیر دارد ؟ 1 ساعت پیش setare1396 setare1396 پرسش و پاسخ
  پایان نامه امنیت شهری 6-21 غفوریان yashar.k درخواست پایان نامه
  متوسط هزینه زندگی دانشجویی 6-19 dariush60 mitrabegi زندگی در اوکراین
  منابع دارای اولویت اول مطالعه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی ویژه آز... 6-15 kasrak mtalkhab معرفی کتابهای تخصصی شهرسازی
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی 6-15 محمد یگانه mtalkhab تحقیقات ،جزوات(vip-1)
  دانلود ArcGIS Desktop 10.2.0.3348 همراه با آموزش نصب 6-14 alireza saeed87 آموزش GIS
  دومین کنفرانس ملی یافته های نوین پژوهشی وآموزشی عمران معماری شهرسازی و محیط... 6-10 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  غیر رایگان  داغ داغ، نقشه gis شهر تهران 6-10 parasto_gh mtr6510 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf 6-10 alireza mtr6510 نرم افزار gis--پاسخگو مهندسین aramo و ...
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax 6-10 mtr6510 mtr6510 تالار گفتمان طراحی شهری
  آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری 6-10 mtr6510 mtr6510 نرم افزار
  شهر شناور روی آب به نام لی لی پد 6-5 somita thicharua88 اخبار طراحی شهری
  تدریس و آموزش روش راندینلی 6-5 yaser seraj thicharua88 مدل های کمی در شهرسازی
  راهنمایی 6-1 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
  کتاب شهرسازی 5-28 faribayekta faribayekta پرسش و پاسخ
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل