امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست عکس و یا فایل اتوکدی میدان ولیعصر تهران*فوری فوری*
سلام دوستان

یکی از کاربران سایت در تماس تلفنی با اینجانب درخواست عکس پانامورا و نقشه اتوکدی میدان ولیعصر تهران را نمودند و فقط تا امشب فرصت دارند اگر شما میتونید کمک کنید دریغ نکنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۱۶، ۰۴:۳۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان

یکی از کاربران سایت در تماس تلفنی با اینجانب درخواست عکس پانامورا و نقشه اتوکدی میدان ولیعصر تهران را نمودند و فقط تا امشب فرصت دارند اگر شما میتونید کمک کنید دریغ نکنید.
سلام مهندس
فایل های کد تهران همه کد گزاری شده
مثلا 39K20s18p کد یه قسمت کوچیکه که قسمت ها فکر کنم سازمان جغرافیایی کدگذاری کرده و در حجم پایینه
من خودم راهنماشو نداشتم و چون تعدادش زیاده نمی تونم بگردم دنبالش
به اون دوستمون که دنبالش می گرده بفرمایید اگه می تونه کدشو پیدا کنه تا بتونم اون قسمت از فایل کد رو در اختیارش بذارم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۱۶، ۱۰:۲۸ عصر)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۱۶، ۰۴:۳۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام دوستان

سلام مهندس
فایل های کد تهران همه کد گزاری شده
مثلا 39K20s18p کد یه قسمت کوچیکه که قسمت ها فکر کنم سازمان جغرافیایی کدگذاری کرده و در حجم پایینه
من خودم راهنماشو نداشتم و چون تعدادش زیاده نمی تونم بگردم دنبالش
به اون دوستمون که دنبالش می گرده بفرمایید اگه می تونه کدشو پیدا کنه تا بتونم اون قسمت از فایل کد رو در اختیارش بذارم

ممنون متاسفانه این دوستمون دسترسی به نت نداره و آدرس سایت را از یکی از دوستانش در قزوین گرفته بود و الان تماس گرفت و فکر نمیکنم کد را داشته باشه

قرار شد فردا با شما و یا در همین تاپیک پیگیری کنه

بازم ممنون

پاسخ
فقط اگه تا قبل از ظهر باشه بهتره

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb درخواست فایل کامل کتاب محیط های پاسخده diamond 13 7,977 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۰۳:۵۵ عصر
آخرین ارسال: میلاد صفاری73
  پروژه تحلیل فضای میدان کنکورد محمدی111 0 1,308 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۰۲:۰۸ عصر
آخرین ارسال: محمدی111
  درخواست غیر رایگان کسی نمونه کامل طرح4 از تهران داره من بگیرم ازش alireza 0 1,199 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۲:۴۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست غیر رایگان پاورپوینت پروژه اجرایی بزرگ، مثلا بیمارستان یا مسکن مهر یا برج وغیره alireza 0 1,150 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۲:۳۳ عصر
  درخواست دیتایل اجرایی پارک محله ای starsat 3 1,854 ۱۳۹۲-۷-۹، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: starsat
  کی برام دوتا پرسپکتیو ار مدرسه میزنه ؟؟ با تردی مکس یا اتوکد hamzeh0192 0 1,335 ۱۳۹۱-۱۰-۶، ۰۷:۴۵ عصر
آخرین ارسال: hamzeh0192
  جزوه معماري اسلامي 1و2-دکتر متدين- دانشگاه تهران alireza 8 13,797 ۱۳۹۱-۱۰-۲، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: Hesam.bagheri
  درخواست طرح موضعي و موضوعي اشكان 2 2,301 ۱۳۹۱-۹-۲۱، ۱۰:۰۵ صبح
آخرین ارسال: lofra
  درخواست پروزه تاسیسات مکانیکی behnoosh.m 2 2,369 ۱۳۹۱-۹-۱۰، ۰۲:۴۸ عصر
  درخواست پروژه ی طراحی شهری kiana7822 0 1,406 ۱۳۹۱-۳-۱۷، ۱۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: kiana7822

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان