امتیاز موضوع:
  • 44 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرروز یک سوال:15:مهاجرت بیش از حد به شهرهای بزرگ ایران در بین چه سالهایی اتفاق افتاد؟
جواب این سوال رو در 24 ساعت دیگه خواهم داد.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness
بین سال های55تا65
البته بین سال های 45 تا 55 هم بود که به دلیل اصلاحات ارضی اتفاق افتاد
اما بخش اعظم اون به دلیل صنعتی شدن و همچنین انقلاب و مهمتر از همه جنگ 55 تا 65 بود
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
بین سال های 55 تا 65

آخرین ارسال های من :
پاسخ
1-در خلال برنامه عمرانی سوم و در پی پدیده اصلاحات ارضی2-در خلال برنامه عمرانی پنجم به دلیل چند برابر شدن قیمیت نفت در بازارهای جهانی(به دلیل جنگ بین اعراب و اسرائیل)که پیامد آن افزایش نقدینگی در نزد مردم بود.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
جوابهای متعددی میشه به این سوال داد واسه همین خودمم شک داشتم و مطالعه بیشتری در موردش انجام دادم البته بستگی داره تو کنکور اونی که سوال طرح میکنه چه گزینه هایی رو بده.جواب این سوال 1353 تا 1356 میباشد که در سال 1352 با 4 برابر شدن قیمت نفت میشه گفت این اتفاق افتاد.

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، sharmin ، Brightness
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۰۲:۱۹ صبح)meysam rezaei نوشته است: جوابهای متعددی میشه به این سوال داد واسه همین خودمم شک داشتم و مطالعه بیشتری در موردش انجام دادم البته بستگی داره تو کنکور اونی که سوال طرح میکنه چه گزینه هایی رو بده.جواب این سوال 1353 تا 1356 میباشد که در سال 1352 با 4 برابر شدن قیمت نفت میشه گفت این اتفاق افتاد.
میگم ولی من اگه اشتباه نکنم تو یکی از سالها دیده بودم که جواب درست 55 تا 65 بوده، با توجه به جنگ هم بدیهی بوده، مثلا فقط از خطه جنوب به تهران 2 میلیون نفر مهاجرت کرده بودن!

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
منم 55 تا 65 دیده بودم
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
بنده یک بار دیگه از مهندس رضایی می خوام که منابعشون رو حتما معرفی بکنند چون در این صورت امکان سردرگمی بچه ها وجود داره
برای مثال در همین مورد اصلا مگه در سال های 52 تا 56 سرشماری اتفاق اقتاده که همچین آمارهایی در دسترس باشه؟
با توجه به اینکه برخی از کتاب ها تعاریف جداگانه دارند حتما با ذکر منبع باشد لطفا!
مثال دیگه ای میزنم
در بحث سرانه ها یا حتی کاربری ها و رنگ اونها آیا اونچیزی که در کتاب شیعه هست با مثلا جزوه موسسه ... یا ...! ( نمیگم تبلیغ نشه!) یکیه یا هرکی ساز خودشو زده؟؟
ممنون از اینکه در فکر کمک به دوستان خودتون هستید

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه اول ایران شهرساز1393 URBAN 98 130 17,626 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,453 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,740 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,297 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,406 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,152 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,334 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,685 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان