امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک خبر جدید و البته مهم!
قابل توجه داوطلبان کنکور ارشد 92:
باخبر شدم دو نفر از مدیران فعال و بسیار خوب سایت به همراه دکتر زیاری در حال ترجمه یک کتاب بسیار خوب هستن
که خیلی خیلی احتمال داره که بعد از ترجمه، دکتر زیاری از این کتاب برای کنکور سال 92 استفاده کنه
پس منتظر باشید و گوش به زنگ تا بعد از اتمام ترجمه بتونید کتاب رو گیر بیارید و برای کنکور ازش استفاده کنید
اگه خبر بیشتری داشتم بهتون میگم.....
با تشکر از این دو دوست خوب
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، diamond ، alireza ، shahryar ، saeed nasiri majd ، FaTyJo0oN ، elham90 ، JAVAD4050 ، maj5 ، mahzad ، ali_ahmadi ، sharmin ، poroshot
مرسی مهندس ارکیده:blush:خیلی از خبرتون ممنونم:blush:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
نام اصلی کتاب رو می تونید بگید؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
سلام به دوستان

از شنیدن این خبر بسیار خرسند شدیم و نام سایت ایران شهرساز هم در انتهای کتاب درج خواهد شد.

اسامی مدیرانی که کار ترجمه این کتاب را با دکتربرعهده دارند:

1- مهندس نصیری مجد

2- مهندس احمدی

امیدواریم که از تجربیاتشون در سایت استفاده لازم را ببریم

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، diamond ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، shahryar ، saeed nasiri majd ، ali_ahmadi
(۱۳۹۰-۹-۱۸، ۱۱:۱۹ عصر)orkideh_04 نوشته است: قابل توجه داوطلبان کنکور ارشد 92:
باخبر شدم دو نفر از مدیران فعال و بسیار خوب سایت به همراه دکتر زیاری در حال ترجمه یک کتاب بسیار خوب هستن
که خیلی خیلی احتمال داره که بعد از ترجمه، دکتر زیاری از این کتاب برای کنکور سال 92 استفاده کنه
پس منتظر باشید و گوش به زنگ تا بعد از اتمام ترجمه بتونید کتاب رو گیر بیارید و برای کنکور ازش استفاده کنید
موفق باشید
اسم کتاب رو میشه بفرمایید؟
دکتر زیاری استاد راهنمای بنده هم هستن.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۱۰:۲۰ صبح)parasto_gh نوشته است:
موفق باشید

من اسم کتاب رو نمیدونم
انشااله مهندسین احمدی و نصیری مجد اگه صلاح بدونن بیان بگن

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، diamond
واس ما ایران شهرسازا افتخاریه:blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۰۹:۳۵ صبح)orkideh_04 نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۱۹، ۱۰:۲۰ صبح)parasto_gh نوشته است:
موفق باشید

من اسم کتاب رو نمیدونم
انشااله مهندسین احمدی و نصیری مجد اگه صلاح بدونن بیان بگن

سلام
اگر اجازه بدین ،خدا بخواد بمونه برای چاپ کتاب
کتاب خوبیه اما همچنان داریم روش کار می کنیم و جناب آقای دکتر زیاری هم با رهنمودهاشون ما رو یاری می کنند انشا ا...
برای اسفند ماه یا فروردین کتاب منتشر می شه.
با سپاس
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، diamond ، 0RKIDEH ، ali_ahmadi
ایشالا

پاسخ
من هم خیلی خوشحال می‏شم زودتر این کتاب چاپ شه.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 16,967 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,116 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نکات مهم و روزانه برنامه ریزی شهری ویژه کنکور 95 alireza 0 1,132 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۱۱:۴۳ عصر
  اطلاعیه بسیار مهم ایران شهرساز ویژه تمام داوطلبین تحلیلی تشریحی 94 alireza 3 2,531 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 923 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح
  فقط تا رتبه 593 میتواند روزانه قبول شود اتفاقی جدید در نتایج کنکور 94 برنامه ریزی alireza 1 1,126 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: ویسوگ
  منابعی جدید مثل ایین شهرسازی پایدار. حتی تو امار هم داده بودن alireza 8 2,649 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۱۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  طرح جدید ایرن شهرساز و لغو ادامه آزمون های آنلاین alireza 15 5,808 ۱۳۹۳-۶-۳۱، ۱۲:۴۴ عصر
Heart مهم<< نتایج ارشد ازاد ۱۳ شهریور به بعد godonly. 2 1,914 ۱۳۹۳-۶-۹، ۱۲:۳۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان