امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک کمک کمک چطور عکس از پی دی اف جدا کنم؟
چطور میتونم عکس از پی دی اف جدا کنم لطفا اگر میدونید راهنماییم کنید فوریه:huh::blush:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۱۱:۵۷ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: چطور میتونم عکس از پی دی اف جدا کنم لطفا اگر میدونید راهنماییم کنید فوریه:huh::blush:
جواب جواب جواب!
هم با ادوب اکروبات هم با فتوشاب
اگه دیگه نتونستید و خیلی هم واجب بود پی دی اف رو باز کنید، با دکمه اسکرین بالا کلید insert ازش عکس بگیرید، تو نرم افزار فوق پیشرفته paint! کپیش کنید، ذخیرش کنید فقط در این صورت کیفیتش خیلی پایین میاد
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
اسکرین نداره که:-/

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۲۰، ۱۱:۵۷ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: چطور میتونم عکس از پی دی اف جدا کنم لطفا اگر میدونید راهنماییم کنید فوریه:huh::blush:

اگر خواستید ازش عکس بگیرید در اندازه دلخواه تون و با هر فرمتی ذخیره کنید و حتی ویرایش و اضافه کردن و ....

از برنامه فوق العاده snagit استفاده کنید این نرم افزار براحتی پیدا میشه

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، diamond
من عکس های داخلشو میخوام.با اون نرم افزار میشه؟اون راهی که مهندس ایلیا گفتن چی؟
خیلی فوریه :s

پاسخ
(۱۳۹۰-۹-۲۱، ۱۲:۱۱ صبح)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: من عکس های داخلشو میخوام.با اون نرم افزار میشه؟اون راهی که مهندس ایلیا گفتن چی؟
خیلی فوریه :s
این همه وقتی که واسه تایپ گذاشتینو اگه امتحان می کردین به نتیجه می رسیدین
دکمه اسکرین میشه دکمه سمت راست f12 و بالای insert و سمت چپ scroll lock، ردیف بالای بالای کیبورد
دیگه چی بگم؟
اصلا رسیدید پلاک 4 زنگ طبقه دوم رو بزنید!! :@

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond
چقد بی اعصابیدا:dodgy:
دکمشو پیدا کردم ولی کار نمیکنه!بسلامتی!:cool::s
برنامه ای که استاد دهقان فرمودنو دانلود کردم واقعا فوق العادس حتما برا دانلود میذارمش

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,456 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,746 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,303 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,408 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,154 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,340 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,686 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,314 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 885 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان