امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب های تست رامین رضایی شهابی
با سلام خدمت دوستان
می خواستم نظر دوستان رو راجع به کتاب تست رامین رضایی شهابی بپرسم،که کیفیت سوالاتش چطوریه ؟
آخه من همین چند روز پیش خریدمش و الان که تست هاشو میزنم خیلی با مشکل رو به رو میشم ... یعنی برای من که خیلی تست هاش سخته ... نمی دونم به نظرتون سوالاتش استاندارده و در حد کنکور هستش؟ بعد مطالعه ی این کتاب کلی استرس گرفتم :-/:s

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام چند تا از تست های سختش را در سایت بزارید تا مهندسین سایت نظر بدند اینجوری که باید اول خریده بشه تا نظر داد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، mehdime007
با نظر مهندس دهقان موافقم اگه چند تا تستش رو بزارید میشه نظر داد:blush:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، mehdime007
(۱۳۹۰-۹-۲۱، ۰۲:۵۹ عصر)fatyjo0on نوشته است: با نظر مهندس دهقان موافقم اگه چند تا تستش رو بزارید میشه نظر داد:blush:
من هم موافقم
حل کردن سوالات با دوستان نظر دادن با بنده
ازا ون اولشم هرچی کار اکشنت بود من باید انجام می دادم :D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007
(۱۳۹۰-۹-۲۱، ۰۲:۵۶ عصر)AliReza نوشته است: سلام چند تا از تست های سختش را در سایت بزارید تا مهندسین سایت نظر بدند اینجوری که باید اول خریده بشه تا نظر داد.
والا من چون فکر کردم که شاید تا حالا همه ی دوستان این کتاب رو خریدن و تمومش کردن برای همین تست هاشو نزاشتم ... چشم من حتما تا امشب یه تعداد از تست هاشو انتخاب می کنم و می زارم اینجا .:-/

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، ایلیا ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 15,777 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,671 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,118 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 857 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 796 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 746 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح
  بین النهرین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 755 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 798 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان